Jak smazat písničky z iPhonu?

Od: Datum: 01.02.14 15:29 odpovědí: 5 změna: 02.02.14 01:16

Dobrý den, mám iPžone 5S (iOS 7) a nejnovější verzi iTunes. Celkově mi přijde iTunes nepřehledný. Ale teď k věci.. Mám na mobilu několik písniček, které potřebuji smazat. Na iTunes mi to nefunguje ani přes delete (a to si myslím,že v předchozí verzi šlo) a z iPhonu, když písničku smažu (přejedu po ní a dám smazat), tak se stejně po chvíli zase objeví, a to i když synchronizuji s iTunes. Tak už nevím, jak to jinak udělat? Nejlépe nějak hromadně přes iTunes, ale v této verzi mi to vůbec nejde. Poraďte mi prosím !

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mart1999*
Datum: 01.02.14 15:49

Čau, mám iPhone 4 (IOS 7) Tak by to mělo být stejné :D

přejedeš prstem na název písničky a klikneš na smazat...

Ohodnoceno: 0x

Od: hgjb
Datum: 01.02.14 21:28
Dyt to tam píšu, ze i když po písničky prejedu a dam smazat, tak se tam stejně z chvili objeví! Fakt už nevim, jak jinak.

Datum: 01.02.14 16:43

Jak smazat Album z telefonu na to jsem ještě nepřišel, ale písníčku lze smazat tak, že u té písničku co chcete smazat přejedete prstem z prava do leva a zvolíte možnost smazat.

Od: vhdfg
Datum: 01.02.14 21:27
Dyt to tam píšu, ze i když po písničky prejedu a dam smazat, tak se tam stejně z chvili objeví! Fakt už nevim, jak jinak.

Datum: 02.02.14 01:16

Tak ono itunes máš evidentně nastaveno na synchronizovat hudbu s mobilem...

Tudíž pokud ji smažeš z phounu a v pc zůstane tak se ti při připojení kde máš zaplou auto sychronizaci opět nahraje...

Takže ji logicky smažu z itunes popř ze složky kde hudbu skladuješ a pak máš klid...

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.