Čárky na displeji po zatížení

Od: Datum: 31.01.14 21:34 odpovědí: 6 změna: 07.02.14 21:22

Prosím potřebuju poradit :( . Omylem jsem se opřela o mobil-dotikovou plochu, a když jsem mobil rozsvítila byly na dipleji čárky apod. naštěstí se na něm dá pracovat, ale přečtu jen věci na horní části plochy. A chtěla jsem se zeptat, jestli je tento problém hodně závažný a oprava bude drhá? Protože jinak normálně funguje. Mám sony experia J. Děkuji za Vaše odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.14 21:54

Vypadá to na poškozený displej, jaký přesně máš typ telefonu? Cena náhradního displeje se dá najít na netu.

Ohodnoceno: 0x

Od: smutn
Datum: 31.01.14 21:55

Mám Sony xperia J :)

Datum: 31.01.14 22:03

http://lcd-displej-mobil.heur…sony-xperia-j-st26i-original/

1000 kč + 300 - 500 kč za práci, ale je dobré obejít víc opraven, a zeptat se i na cenu displeje a cenu práce...

Datum: 31.01.14 22:02
Dost zavazne, vypada to na novy displej cca 2tisice

Od: milo*
Datum: 05.02.14 11:15

No jo, kolikrát se mi stává, že chodím spát se sluchátky v uších a mobilem na břichu a když se ráno probudím, tak na mobilu ležím zády a divím se jak se tam dostal. No displej zatím odolává :D

Datum: 07.02.14 21:22
Mě moje htc desire přejelo auto a nic se mu nestalo...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.