Apple vs Samsung

Od: Datum: 03.03.14 21:12 odpovědí: 5 změna: 03.03.14 22:27

Dobrý den,

odjakživa jsem byl zarytý Jablíčkář, teď jsem mi ale do rukou dostal Samsung Galaxy Note 2014 Edition LTE, docela mi vyhovuje, konstrukce přístroje není tak vypiplaná jak je to u izařízení, přesto mi vyhovuje ta otevřenost, možnost si rozšířit paměť, nebo si stáhnou serial z internetu rovnou do tabletu a potom si ho přehrát.

Rozhoduji se o koupí nového telefonu a tabletu - Apple iPhone 5S a iPad Air vs. Samsung Galaxy S4 LTE a Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition LTE

Oba přístroje jsou kvalitní, a stejně rychlé, Samsung nabízí lepší fotoaparát, Apple má lepší konstrukci. Oba stojí za to.

Mám dilema, který by jste si vybrali?

Předem děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kohyx*
Datum: 03.03.14 21:40

Dobrý den, já osobně bych asi ze zkušenosti zvolil značku Samsung a její výrobky, které disponují pro mne nejvíce vyhovujícím operačním systémem. Já bych se už svého Androidu i přez jeho chybky nerad vzádval, ačkoli chápu i jakusi kvalitu skryvající se nejen za dílenským zpracováním iVěcí. Prostě pro mne je neuvěřitelná pohoda měnit si SD karty, verze OS dle libosti (týden zkouším 4.3, poté zase 4.4) a upravovat si vše podle sebe. I co se týče otevřenosti hardwaru je na tom samsung lépe, přecejenom se baterie u iPhonu a iPadu nemění tak jednoduše. Osobně bych si raději pořídil Androida. Pěkný den.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.03.14 21:57

Samsung jednoznačně a to kvůli jednoduchému rozšíření paměti, snadné dostupnosti a instalaci aplikacíí atd atd...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.03.14 22:03

Já bych udělal kompromis jednu věc bych koupil od Apple a druhou od Samsungu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.03.14 22:15

To se potom moc nevyplati, v připade ze jsou produkty od stejného výrobce dokážou mezi sebou skvěle komunikovat.

Např iPhone a iPad rozhodne budou komunikovat lépe než iPhone a Galaxy Note.

Datum: 03.03.14 22:27
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.