Jak připojit repráky

Od: Datum: 29.01.14 08:45 odpovědí: 5 změna: 29.01.14 21:40

Disponuje DVD přehrávač XS-268 zesilovačem? Lze připojit 2ks repro AIWA,aby byly funkční s ohledem na výkon případné dispozice zesilovače v tomto DVD nebo bude nutné koupit domácí kino?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jofa®
Datum: 29.01.14 09:29

Přehrávač nedisponuje vlastním zesilovačem a tudíž musíte použít externí zařízení. Jedině koupit nějaký reciever, nebo jen do tv.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.01.14 12:53

Ten reciever musím koupit v nějaké návaznosti,co se týče výkon repráků / recieveru? Nebo jsou recievery výkonově stejné?Jsem laik. Díky.

Od: jofa®
Datum: 29.01.14 14:56

Většinou se to praktikuje obráceně a hlavně promyslet co a jak chci. Reciever a k tomu odpovídající reproduktory, lépe soustavy. Nevím kolik repro máte ale pokud vše zamýšlíte k DVD přehrávači, tak logicky by to chtělo 5.1 sestavu pro vícekanálový zvuk. Pokud budete chtít jen stereo poslech, pak musíte zjistit na jaký výkon (W) a impendanci jsou Vaše repro stavěny. Musí zvládnout max. výkon zesilovače. Je to nepatrně pro laika složitější. Zjistěte a dejte sem parametry těch repro bedýnek, pokud budou vůbec vhodné, aby jste k nim kupoval reciever. Aby to mělo nějaký význam do toho investovat.

doplněno 29.01.14 15:04:

Kvalitní reciever je již dražší záležitost a k tomu kvalitní repro obzvlášť. Pak je na zvážení, jestli není lepší nějaké solidní DK se vším všudy. Nevím, jak jste na kvalitní poslech moc "zatížen"

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.01.14 20:42

Repro 2ks AIWA 2x35W RMS / 6 Ohmů, zřejmě z věže SX-NS202. DK by vyhovovalo.vzhledem k DVD + rádia. Nabízejí na AUKRU i bez repra. Ale jaké do 1000Kč? Pokud přes TV, ovládal bych DO TV? Tv plazma LG. Na poslech nejsem zatížen,spíše chci využít darované repráky. Díky moc.

Od: jofa®
Datum: 29.01.14 21:40

Pro Vámi uvedené reproduktory nemá smysl kupovat extra reciever. Pokud koupíte DK, tak něco i s reproduktory ať to je komplet. Domácí kino má smysl pro prostorový vícekanálový zvuk. Pokud zapojíte DVD do tv, (jak také jinak aby jste viděl obraz) tak budete mít i zvuk v tv ale jen stereo (záleží na tv). Jinak něco z aukra bez repráku taky lze a pak si tam zapojíte ty Vaše dvě repra na stereo. Těch možností je ale více a pokud nebudete mít konkrétní komponenty, tak se to těžko dává dohromady. Domácí kino bez reproduktorů na Aukru do 1000 kč aby bylo funkční, to opravdu nedokážu posoudit vhodnost koupě.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.