Zapínání/vypínáni mobilu

Od: Datum: 28.01.14 22:08 odpovědí: 2 změna: 28.01.14 22:33

Dobrý den,
Mám problém s mým telefonem. Nedávno jsem hrál jednu hru na mém mobilu, když se mi bez jakéhokoli varování sekla obrazovka nešlo s tím nice dělat, tak jsem vytáhl baterku, když jsem se pokošel zapnout telefon a nešlo to... opravdu nevím co s tím je, tak se zde obracím na vás ...
Popis problému: Když si zmáčku taločítko na zapnutí, objeví se mi taková lišta, na které je napsáno "samsung" za okamžik se objeví "samsung galasy mini s2". Pak se objeví černá obrazovka, zavibruje a zapína se to celé znova, takhle se to klidně dělá 10x apod.
Když mám mobil v nabíječce, tak se nic neděje, pouze mám trochu osvětlenou obrazovku ...
Mám samsung galaxy s2 mini, asi rok starý, není nic poškozené(z vnějška, neměl by mi telefon ani spadnout nebo něco tak). Zavirovaný by snad být neměl, pravidělně jsem ho prohlížel přes AVG. Nehlásilo mi to žádne hrozby a i kdybych tam měl vir, tak vůbec netuším jak ho odstranit...
Děkuji za případnou odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.01.14 22:24

Mohlo dojít ke špatnému zápisu do interní paměti - nutná reklamace. Stávalo se mi toto u Motoroly s Androidem. Najděte účet a nechejte reklamovat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.01.14 22:33

zkus jeste vytahnout baterii a potom bez baterky stisknout tlacitko on/off po dobu 30 sekund a znovu dat baterii a zapnout nebo kdyz to nepomuze zkus najed do Recovery (neco jako bios) .vetsinou se tam dostanes kdyz podrzis klavesu (hlasitost nahoru+ menu tlacitko + on/off) a tam najedes na kolonku "wipe cache" a kdyz nepomuze tak "wipe data/factory reset" tim ale prijdes o vsechny data.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.