Hodiny vybíjejí rychle baterku

Od: Datum: 27.01.14 01:13 odpovědí: 11 změna: 31.01.14 17:51

Zdravím,

pořídil jsem si tyto vtipné hodiny: http://www.nejlepsi-darecky.c…source=adwords&utm_medium=cpc a problém je v tom ,že při prvním použití se v nich vybila baterka během pár hodin..myslel jsem si, že už prostě byla slabá...tak jsem tam dal jinou..stalo se totéž. Proto jsem vzal fungl novou a baterka se vybila opět po snad 6ti hodinách. Je možné, že vevnitř je nějaký zkrat, který ty baterky tak vybíjí? Hodiny jsou v pořádku (krom toho že jdou naopak :D :D) a čas při sledování se nezpožďoval. Neví někdo co by to mohlo být? Nějaký špatný spoj? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 27.01.14 01:33

Asi nepovedený exemplář - reklamace. Mám dvě velmi podobné meteostanice s identickými venkovními čidly, jedno vydrží přes rok, druhé necelý měsíc, prostě vadný kus, čidlo půjde do koše...

Ohodnoceno: 0x

Od: cuca®
Datum: 27.01.14 08:56

No holt to jsou vtipne hodiny. Doporučila bych nabíjecí baterie, používám je do bezdrátové myši a tak, jinak se člověk nedoplatí za baterie. Ale že by se mi chtělo vyměnovat po "pár hodinách",neuvádíte přesně tak nevím kolik to je.

Já bych se pokusila o reklamaci. Tohle přece není normální.

doplněno 27.01.14 08:58:

pardon,uvádíte po 6hodinách.No tak vyměnovat baterku 4x denně, to je fakt vtipné.

Od: bmbx®
Datum: 27.01.14 09:39

To je na reklamaci, čip co vyrábí vteřinové pulzy pro krokový motor se prostě nepovedl i to se stává...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.01.14 10:16

Taky radím reklamaci. Mám tyhle hodiny už nějakých 13 let a baterii (klasická tužková) jsem měnil za celou tu dobu tak maximálně 8x.

Datum: 27.01.14 15:13

Pokud jste zakoupil na internetu, máte možnost do 14 dní odstoupit od smlouvy bez udání důvodu. V tomto případě bych toho využil. Je-li to už déle, pak hodiny u prodejce reklamujte.

Od: necovim*
Datum: 31.01.14 00:09

Mám různé hodiny, v každé místnosti, i na WC ...obsahují datum, čas, teplotu, ...aj. jsou řízeny radiem, přesnost na sec. a baterie měním cca za 4 až 5 let ... (mám jednu zásadu: nekupovat, s prominutím, "sračky" ...nestáli až tak moc - 200-300 Kč/za kus) ...

Datum: 31.01.14 08:24

"Mám různé hodiny,..."

Jenže tohle nejsou "různé hodiny". Zřetelně nevíte, o co jde. Tyhle hodiny se nekupují ani tak proto, abyste věděl kolik je hodin (i když to samozřejmě taky poznáte) , ale především jako rarita pro pobavení návštěv ;)

Od: mkat®
Datum: 31.01.14 17:02

Určite ich reklamujte.Ale ak sa vam ich nechce reklamovať,tak sa pozrite do vnutra.Tam by mohol byť filtračny kondik .A ten môže byť zly.

Datum: 31.01.14 17:20

A co by asi tak filtroval? :-D

Datum: 31.01.14 17:39

Rozebírat nedoporučuju! Ty strojky vyrábějí Číňani z jednoho kusu :D a když ho otevřete, vyskáčou na Vás ozubená kolečka *ee* . Ložiska jsou totiž přímo součástí plastové krabičky (vlastní zkušenost). V elektronice stejně nic vyměnit nejde, celá elektronika je zalitá v kapkce černého plastu na destičce.

Datum: 31.01.14 17:51

Takové skládání koleček je zábavnější než puzzle a co potom takové malinké dámské hodinečky? :-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.