Adobe flash player na android 2.3.7

Od: Datum: 25.01.14 20:54 odpovědí: 5 změna: 25.01.14 21:25

Dobrý den, pokoušel sem se nainstalovat adobe flash player přes tenhle návod :

pohodě se to nainstalovalo ale když třeba najedu na ceknito.cz nebo superhry.cz (kde je potřeba flash player) tak mi to zobrazuje modrou kostku (nejspíš to znamená že nemám flash player).Neví někdo co bych měl dělat?Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.01.14 20:55
Zkuste nainstalovat Fp z oficiálních stránek adobe a telefon restartovat.
Ohodnoceno: 0x

Od: ivinek*
Datum: 25.01.14 21:06

Nepomohlo ):

Datum: 25.01.14 21:16

Od určité verze Androidu už není flash player podporován.

Ale nevím teď přesně,od které,zkusím to někde najít.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.01.14 21:21

podporován není oficiálně, ovšem neoficiálně stále funguje. Já ho na 4.1.1 bez problému rozjedu. Na 2.2 jsem ho míval taky. S 2.3.7 zkušenost nemám.

Pro tazatele: ve kterém prohlížeči to zkoušíte? Mně fungoval v interním prohlížeči (což u starší verze fungovat nemusí), jinak jede 100% v Dolphine Browser a v Next Browser. Zkontrolujte nastavení prohlížeče, jestli není FP zakázán tam

Ohodnoceno: 2x

Od: ivinek*
Datum: 25.01.14 21:25

Zkouším to v Dolphine Browser a v Next Browser.

doplněno 25.01.14 21:38:

Tak sem si stáhl prohlížeč puffin free se zabudovaným flash playerem a ted mi to píše Not in Free trial Time.Pleas upradage flash service a pod tím click me tak kliknu a objeví se mi okno z google play at si koupím placenou verzi prohlížeče myslíte si že když si to koupím tak to už pojede? :D

doplněno 25.01.14 21:48:

Tak sem si to teda koupil a funguje to.Díky za pokus o pomoc :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.