Samsung Galaxy S III nebo iPhone 4S?

Od: Datum: 24.01.14 23:20 odpovědí: 8 změna: 25.01.14 14:19

Zdravím, vím, že jsem nedávno založil otázku, ve které jsem se ptal, který mobil si mám koupit. No, dnes se mi naskytla příležitost si koupit mobil dle libosti nehledě na cenu. A tak jsem si vybral. Který z těchto dvou byste si vybrali? Cenu zanedbejte.

Vím, že existují i lepší a novější iPhony, ale prošly mi rukou zatím všechny druhy iPhonů a zas až tak velký rozdíl v tom nevidím a nepotřebuji mít za každou cenu ten nejnovější a nejdražší. U Samsungů nemlich to samé.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.01.14 12:04

Samsung Galaxy Note II

Ohodnoceno: 0x

Od: nameless*
Datum: 25.01.14 13:40

Nad tímto telefonem jsme už uvažoval, ale pro mě je svou velikostí spíš nepraktický. Jinak díky za nápad.

Od: oooooooooooo
Datum: 25.01.14 12:22
Radši S III než I Phone 4S,protože ne I Phonu je hodně placených aplikací...

Datum: 25.01.14 12:26

Záleží co chceš jestli Android (po čase se začne sekat, kousat, padat není tak spolehlivý) nebo iOS (funguje pořád, je asi nejlépe optimalizovaný, nepadá, je velice spolehlivý)

doplněno 25.01.14 13:01:

android je hlavně pomalejší ne tak rychlí

Ohodnoceno: 3x

Datum: 25.01.14 12:46

Ehm... by mne zajímalo co s tím Androidem děláte... mám už třetí telefon s tímto operačním systémem a nikdy se mi nesekal, nekousal, nepadal, nebyl nespolehlivý...

Datum: 25.01.14 13:00

a měl jste někdy jiný OS?

doplněno 25.01.14 13:00:

Od telefonu čekám maximální vytížení a i SIII mě v tomto směru zklamala přešel jsem na jiný OS

Od: nameless*
Datum: 25.01.14 13:48

Dřív jsem měl iPhone, ale asi po dvou letech se mi začal sekat a celkově byl značně pomalejší, než když jsem ho koupil. Pravda je, že stejně to dopadá u většiny dnešní elektroniky, od mobilů začinaje po počítače konče. Co se týče operačního systému, tak se mi zdá iOS mnohem přehlednější, ale chybí mi tam Bluetooth a stahování písniček a souborů z internetu (krom iTunes, narážím hlavně na stahování z ulozto.cz apod.). I když mi u Androidu nevyhovují ty dvě plochy (nevím, jak se to jmenuje), tak bych řekl, že je lepší než iOS. Celkově se tedy spíš přikláním k tomu Androidu, tady jsem chtěl spíš zjistit nějaké další výhody iOSu nad Androidem, ale pravděpodobně jich mnoho není.

Datum: 25.01.14 14:19

Ano, Windows Mobile... nevyhovoval.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.