Jaký multifunkční detektor?

Od: Datum: 20.01.14 10:55 odpovědí: 3 změna: 20.01.14 16:09

Zdravím.
Chci se zeptat, jaké máte zkušenost s multifunkčními detektory (detektor kovu, el. drátů apod. ve zdi). Resp. jaký doporučujete.
Hodil by se mi nějaký na občasné použití (vytáhnul bych ho tak 3x do roka), tzn. nemá smysl investovat nějaké velké částky.
Teď mají v LIDLu tento: http://www.lidl.cz/cps/rde/SI…htm?action=showDetail&id=4118

Ale přijde mi, že hloubka detekce kovu 3cm je celkem málo (když bych chtěl člověk dát do zdi 4cm hmoždinku)...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.14 11:35

Před pul rokem měli taky podobný v lidlu, a bylo to uplně ale fakt uplně na h... na nějaké hledání kablu ve zdi zapomen, jednou to pipalo kde kabel skoro dooopravdy byl, podruhé nepipalo vubec a nakonec to pipalo skoro všude a tak pořád dookola, už jsem měl sto chutí to roztřískat nakonec jsem to šel vratit a vratili mi penize.

Doporučuji si pujčit z nějaké pujčovný nařadi kvalitní detektor. nebo koupit Já jsem potřeboval vrtat hodně děr a dost na přesno v předsini v bytě kde vede spousta kabelu tak jsem si vypujčil detekror v pujčovně na jeden den a nakonec jsem si koupil obdobný (bosch pmd 10) cena cca 2300,-, a jsem spokojen.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.01.14 15:59

Já vím, že se opakuju, ale slušnou elektroniku bych nikdy nehledal mezi rohlíkama. Chleba taky nekupujete v drogerii.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.01.14 16:09

Otázka je, co je to "slušná elektronika". Já si pod tím představím něco, co plní svůj účel a nějakou dobu to vydrží. A to kupodivu některé výrobky LIDLu (spotřební zboží) splňují. To, že si myslíte opak, ještě neznamená, že tomu tak není . Ale jelikož si nedělám iluze, že by všechny výrobky byly kvalitní, tak proto se tady ptám, jestli s tím třeba někdo nemá zkušenosti...

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.