REKLAMACE Telefonu

Od: Datum: 20.01.14 08:32 odpovědí: 6 změna: 21.01.14 08:49

Chci se zeptat, koupil jsem si před 5 dny v kameném obchodě telefon, a ted se mi na něm neukazuje pamět telefonu ( telefon je od výroby rozdělen na interní pamět a pamět telefonu) a Pamět mi ted zmizela, mám nárok na výměnu zboží ihned? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.14 11:58

O jaký telefon se jedná? Jaká je v něm verze software?

Paměť je interní nebo karta micro SD?

Paměť zmizela... Takže předtím to fungovalo?

Ohodnoceno: 0x

Od: pavel123
Datum: 20.01.14 15:00

Jedná se o iGet P500, je v něm android 4.2.2

jak jsem psal, tak je to rozdělený na pamět telefonu a interní pamět + SD karta. Interní pamět tam je , pamět telefonu zmizela a SD kartu mě to taky nenačte.

Ano předtím fungovala

Datum: 20.01.14 15:09

Neodpojil jste ji nechtěně v menu?

Je ve slotu docvaklá na doraz?

Datum: 20.01.14 15:23

Já se ted ani moc nebavím o SD kartě, ale o paměti telefonu, jde o to že telefon má 4Gb vnitřní pamět. A telefo je od výroby rozdělen na 2 díly. 1.díl Interní pamět cca 1.5GB, a 2. díl Pamět telefonu která je volná pro mě, cca 2.5 GB, a ted se mi ta pamět telefonu vubec neukáže.

Od: takeshi*
Datum: 20.01.14 17:27

Nejdřív bych udělal tovární reset telefonu: Nastavení, úložiště, obnovit nastavení nebo tak nějak.. POZOR! O vše přijdete. :)

Datum: 21.01.14 08:49

To jsem samozřejmě dělal a nepomohlo to

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.