CA modul upc LG 42LS570S

Od: Datum: 19.01.14 20:20 odpovědí: 3 změna: 19.01.14 21:54

Dobrý den. Funguje na této televizi modul od UPC? Vložil jsem do tv modul, ale nefungují mi všechny programy.Píšou něco o tuneru, který zpracovává signál ve formátu MPEG2 a MPEG 4. Když se podívám do nastavení, tak položka informace CI není přístupná. Kdž modul vidělám ,programy jedou i tak. Tak na co vlastně ten modul je? Jde mi o to jestli je chyba na mé straně nebo na straně upc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hmm
Datum: 19.01.14 21:34

Předně vaše TV musí podporovat formát MPEG4. Modul s vloženou kartou UPC slouží k příjmu programů od UPC namísto UPC Set-Top-Boxu. Tedy nepotřebujete od UPC kromě modemu žádnou další "krabici" - místo ní je ten modul s kartou, co se strčí do TV. Kabel jde z modemu rovnou do TV. Výsledek je i to, že nemáte 2 dálkové ovladače (1x TV a 1x S-T-B), zrovna tak, všechny naladěné programy budou jen v TV (je třeba pak při ladění obvykle vybrat kabelová TV). Je třeba, aby modul byl předem u UPC registrován a oni pak na základě toho spárují pro vás příjem TV. Tedy bez toho, aby technik UPC "zprovoznil modul", to nejde. Programů máte dle zaplacého balíčku u UPC. Jinak plně doporučuji CA modul, je to nejkomfortnější řešení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hujer123*
Datum: 19.01.14 21:54

Funguje to malinko jinak. UPC vám prodá kartu spárovanou s modulem Conax. Podmínkou je, že jste zákazníkem kabelové televize od UPC. Na základě znalostí vašeho účtu (bydliště, předplacené programy) vám UPC po kabelu zaktivuje vámi placenou nabídku.

Vy jen objednáte v jejich e-shopu, oni vám asi za 1300 korun pošlou. Zasunete CAM modul s kartou do TV, spojíte se s jejich technickou podporou na oni vám kartu aktivují řádově maximálně do několika hodin.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.01.14 21:52
avatar

V tom modulu musí být nová karta od UPC. Nelze použít kartu např. ze STB. Modul i kartu posílá UPC kurýrem, vložit si je do TV můžeš sám, ale UPC musí tuto kartu nastavit. To dělá na dálku.

doplněno 19.01.14 21:57:

Není nutné kupovat modul od UPC, ale oni tam mazaně píší, že s jiným to nemusí fungovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.