Zablokování mobilu samsung

Od: Datum: 10.01.14 18:06 odpovědí: 3 změna: 10.01.14 20:05

Ahoj mámm problem. Moje kamarádka mi zablokovala display když zkoušela špatný znak a teď to po mě chce uživatelské jmeno a heslo na učet na googlu , který já nemám. Co mám dělat? Zkoušela jsem restartovat, vyndat baterku, a nic. Prosím poraďte, předem díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.01.14 18:08

budete muset udělat reset telefonu do továrního nastavení, jde to myslím kombinací tlačítek, záleží na typu telefonu, zkuste zavolat tady pro podrobnosti i vašem zařízení, linka je zdarma

800 726 786

Ohodnoceno: 0x

Od: pepr®
Datum: 10.01.14 18:39

Anonymm: Abyste věděla kam voláte, je to zákaznická linka Samsungu. Nejsou tam 24h denně. Třeba teď už mají padla. Mrkněte na odkaz.

Nebo sem dejte typ vašeho telefonu a dohledáme to na netu.

Ohodnoceno: 1x

Od: kami95
Datum: 10.01.14 20:05

Kamarádce po hubě a obnovit tovární nastavení, a pokud tě to ani do nastavení nechce pustit, založ si na pc účet na googlu a pak se na mobilu přihlas..

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.