Potřebuji stáhnout filmy z počítače do mobilu

Od: Datum: 09.01.14 17:41 odpovědí: 8 změna: 09.01.14 23:50

Mám telefon Sony xperia Z, nejde mi stáhnout žádný film z počítače do mobilu.

Zkoušela jsem to spousty způsoby, ale žádným to nešlo.

Jestli vás něco napadá tak pište, přijímám jakékoli návrhy.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: luke237
Datum: 09.01.14 17:58

Nemuzou prenest soubory do mobilu nebo takto prenesene filmy nejsou na mobilu prehrat?

Zakladem prenosu je prepnout mobil do rezimu "USB flash disku" (USB Mass Storage).

Stejny problem, jako mas ty, jen s trosku jinym mobilem se resil a vyresil zde.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.01.14 18:00
Nebo jeste jedna odpoved s vice moznostmi.

Od: moncasmonca*
Datum: 09.01.14 18:23

já bohužel nemohu na telefonu najít nastavení s usb...ani nic podobného nastavení připojení tam sice je ale jenom bezdrátových

Datum: 09.01.14 18:28

a když připojíte USB kabel do mobilu, tak Vám to nic nenabídne? Nebo se paměťová karta v "Počítač" rovnou nezobrazí jako vyměnitelný disk?

Datum: 09.01.14 18:35

Když připojím kabelem (xperia E) do NTB tak na notasu vyskočí čím chci otevřít (XP pro-průzkumník;sobory otevřít VMP,neprovádět nic) a v mobilu vyskočí hláška zda chci nainstalovat sw PCCompanion (nevím proč to chce pokaždé!) a když to odentruji že to nechci,a sjedu LCD mobilu dolů ,tak je tam že interní uložiště a sd karta je připojena na PC.Když otevřu tento počítač tak mj.je tam Xperia E a to když otevřu tak SD karta vnitřní uložiště. (takto nějak jsem to úpopisova své polovičce jak na to,pochopila + k tomu ,že to i vyděla na noťasu!) Jinak s tímto nebyl žádný problém na rozdíl od předchozích mobilků (nokie museli mít ,nebyli smart, PC suite,samsungy dělali taky problémy)ale tento hned na poprvě se připojil!

doplněno 09.01.14 18:40:

PS ještě jedno-najedte na nastavení,pak uložiště (pamět tlf-celková;vnitřní-celková,vymazat...;karta SD-celková...)a poté ODPOJIT kartu SD,smazat kartu SD! takto to alespon mám na E

Datum: 09.01.14 18:37
Co takhle: Menu> Aplikace/Programy> Nastaveni> Site a bezdratove> Dalsi> USB> UB Mass Storage

Od: moncasmonca*
Datum: 09.01.14 19:09

nic mi nejde ale pokouším se o něco ..možna to i půjde děkuji vám za nápady ozvu se kdyby to nešlo :)

Datum: 09.01.14 23:50

Zkus tohle je to supr věc: https://play.google.com/store…ls?id=com.sand.airdroid&hl=cs je to jednoduché a nemusíš tahat kabely :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.