Android 4.1 Jelly Bean, rychlé vybíjení

Od: Datum: 03.01.14 21:09 odpovědí: 6 změna: 04.01.14 08:18

Ahoj. Koupil jsem si nový mobil Samsung Galaxy S3 Mini s Android 4.1 Jelly Bean. Hned po startu jsem si stáhl přes Obchod Play nějaké hry a aplikace. Druhý den se mi baterie vybyla fakt rychle, tak jsem se podíval do nastavení na baterii co ji tak žere a byly tam všechny aplikace, co jsem nainstaloval. Zkoušel jsem dát vynucené zastavení, ale nepomohlo. Ty aplikace všechny dohromady žerou baterii celkem na 20%. Nevíte někdo co s tím? Díky za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.14 21:49
U ^chytrých^ telefonů je tohle běžné, jsou výkonný, tak taky hodně berou baterii. Takže se musíš smířit s tím, že každý večer musíš dat mobil na nabíječku.
Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 03.01.14 22:06

Nevím co tohle každého znervozňuje, chytrý telefon toho má na starosti hodně tak baterka má malou výdrž. Člověk běžně chodí jednou během 24 hodin spát, copak je takový problém v tuto dobu pravidelně dávat mobil nabít? :-D

Dnes používaným akumulátorům nejen že to nevadí, ale naopak prospěje. Pravidelné nabíjení ne zcela vybitého akumulátoru prodlužuje jeho životnost.

doplněno 04.01.14 18:17:

kerekes:

to bude tím, že občas, u androida musíš pořád něco dělat, prostě ti to nedá :-D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.01.14 22:13

neřešit, normální jev denně nabíjet baterii u chytrých founů

Od: martin182*
Datum: 03.01.14 23:25

Já bych to neřešil. Ale jak jsem již psal kamarád ma stejný mobil a má v něm stejně aplikace a baterii mu to nežere.

Od: bmbx®
Datum: 04.01.14 08:18

Taky si pohlídat aby neběžela nějaká aplikace, málokdo ví, že je potřeba z aplikací řádně vypadnout jinak běží dál aniž by o tom byly viditelné známky. A není nic lehčího, než číhnout v nastavení na baterku, tam je jasně a krásně rozepsáno v procentecha graficky co a kolik energie sežralo od posledního zapnutí. Dle toho se pak zařídit a na to se změřit...aplikace, nastvení displeje, zbytečně běžící GPS nebo internet, zbytčně časté synchronizece, bluetooth...

Datum: 04.01.14 07:21

Na spotřebě energie má největší podíl displej - je otázka, jak dlouho a v jakém režimu "svítí" Tobě a jak ho mívá "zapnutý" Tvůj kamarád. Tím nechci říct, že je to pouze táto záležitost. Jedná se o celkové nastavení telefonu. Stáhni si "Battery Doctor" a on Ti některé věci ohlídá a pořeší...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.