Čerpadlo pračky samsung

Od: Datum: 30.12.13 20:19 odpovědí: 4 změna: 31.12.13 11:31

Ahoj, odešlo mi vypouštecí čerpadlo na pračce Samsung WF8600NHV . Na motůrku jsou tyto údaje DC97-15861B ; B20-6.

Potřebuju poradit jaký nový motorek koupit, našel jsem nějaký universalní vypadá stejně ale nejsem si jistý zda bude pasovat.

Máte prosím někdo skušenosti s výměnou motorku čerpadla.

Měl jsem ten moturek venku, takže výměnu zvládne průměrně inteligentní člověk :) Jen s tím typem si nejsem jist.

doplněno 30.12.13 20:22:

Jako náhradu jsem myslel třeba tento : http://www.nadeta.cz/nahradni-dily/pracky/cerpadla/cerpadlo-askoll-40w-motorek-uni-sroubky-do-pracky-pracka-%5Bid%3D81728828%5D.html

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.12.13 22:11

Protože se jedná o univerzální motorek pro pračky a myčky Samsung, tak bych se nebál třeba ten z odkazu pořídit. Při internetovém nákupu máte možnost do 14 dnů odstoupit od smlouvy bez udání důvodů, takže nemáte co ztratit.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.12.13 04:40

Zdravím je defakto úplně jedno co koupíte... hlavní je pro jednotka Watt a šroubení aby nové čerpadlo pasovalo na staré šroubení...

Čerpadlo co je v odkazu se nebojte koupit a namontovat...

Je tu na Vás je jeden vydrb a to jest záruka u výrobku namontovaného vámi vlastnoručně...

Ale to je vše o eshopu...

Přeji štastné opravení i praní...

Datum: 31.12.13 09:04

No,ale pravě na tom moturku z pračky je napsano 30w a na tom eshopu je 40w ,je to jedno nebo vybrat stejný?

Datum: 31.12.13 11:31

Dobře, tak tady máte čerpadlo s 30 W (klikněte na obrázek čerpadla pro zvětšení).

http://www.dilynapracky.cz/st…oods-1-1-cerpadlo-ascoll.html

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.