Dobré hry na Android 2.3

Od: Datum: 30.12.13 07:24 odpovědí: 2 změna: 31.12.13 11:12

Dobré ráno, mám doma mobil Samsung Galaxy Mini a je tam starší Android (verze 2.3). Poradíte mi prosím nějaké fajn hry a hlavně zdarma? Je to můj první chytrý telefon. Ještě jsem se chtěla zeptat jestli živé tapety žerou baterku. Děkuji Vám ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.12.13 22:37

Jákékoliv hry a aplikace jsou na google play (obchod play). Skoro každé aplikace žereou baterku, protože jsou spuštěné na pozadí a živé tapety podle náročnosti na systém.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.12.13 11:12
Proč by měli být aplikace spuštěné na pozadí? Většina her se po opuštění jejich prostředí vypne a i ty co to nedělají, lze vypnout ručně ve správci úloh.
U synovce, který má ve svém telefonu (Samsung Galaxy Trend) přes sedmdesát her jsem si nevšiml žádného zvýšení spotřeby energie, i ten Pou se na pozadí za deset minut sám vypne. Ale je to verze 4.0, u verze 2.3 nevím, tu jsem nikdy nepoužíval, ale třeba Aligátor S4000duo ji myslím má.
Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.