Samsung galaxy S duos je zapntý ale

Od: Datum: 28.12.13 12:38 odpovědí: 12 změna: 29.12.13 10:51

nedá se na něj dovolat. Máme dva nové tyto telefony. Oba dělají totéž, většinou vše v pohodě , ale občas když na něj někdo volá , tak mu to říká _ nedostupný i když je zapnutý, pak ani nepřijde sms, že někdo volal.. Jeden měli měsíc v opravě a řekli , že je v pořádku. Druhý je úplně nový od vánoc, leží na stole zapnutý a nejde se na něj dovolat, když přendám sim do starého tel., okamžitě přijde sms , že se někdo snažil dovolat.. neřešil někdo podobný nebo stejný problém? máte někdo radu? díky vl.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dexx®
Datum: 28.12.13 12:43

No přesně tohle mi taky začíná dělat, koukám, že s reklamací bude problém...

Ohodnoceno: 0x

Od: pokopeli
Datum: 28.12.13 12:49

no právě problém je , že to udělá jen někdy a zákon schválnosti tady funguje dokonale na prodejně a v servisu dělá svatouška a doma zas blbne ...

Datum: 28.12.13 12:48

me to delal jiny mob v modu 3G , jakoby se sekl casem prijmac od operatora a neodesilal ke me data , nesel internet , smsky , nemohl jsem se dovolat nikde i kdyz jsem mel plny signal. Vymena simky nepomohla , vymena mobilu casem to same. Na internetu jsem pak docetl , ze to blbne hodne lidem , proto mam nyni rezim site 2G a bez problemu nekolik roku.

Datum: 28.12.13 12:54

a kde a jak se to z té 3G přepne na 2G?

Datum: 28.12.13 12:57

podle toho jestli bydlis v miste kde je 3G sit , nahore u site mas bud E nebo 3G a jinak v nastaveni - site - 2G rezim.

Datum: 28.12.13 13:10

mám tam E a v nastavení je bud automat nebo GSM nebo WCDMA. Žádný 2g 3g tam nevidím ...

Datum: 28.12.13 13:12

ale tohle se týká přece internetu v mobilu, tyhle sítě, a ten jsem měl doted stejně úplně vypnutý, internet v mobilu nepoužívám..

Datum: 28.12.13 14:12
Já pouzivám obě sítě a stejně to blbne i když data zrovna jedou přes wifi.

Datum: 29.12.13 10:51
2g sit je GSM a je to v kterem protokolu komunikuje mobil s vysilacem, nechej jen gsm

Datum: 29.12.13 00:03
Dobry den, asi to bude seriova chyba, pritelkyne ma stejny problem. Napadlo nas vymenit sim, jestli neni stara-opotrebena. V o2 nam slecna rekla ze ma srejny mobil stejny problem a vymena sim ji nepomohla,ale zkusit to muzete..

Datum: 29.12.13 08:43

sim jsme taky měnili a nic, ted jsem si všiml, že telefonu vypadává signál, na stejném místě se stejnou simkou neměl stařičký tlačítkový telefon nejmenší problém se signálem, navíc vedle něj leží druhý starý telefon s druhou simkou stejného operátora a má plný signál zatímco úplně novému samsungu vypadává co chvíli úplně signál na nulu ... čím to může být?

Datum: 29.12.13 08:52
Když používám druhou kartu tak je na ní většinou slabší signál i když obě dvě karty používají stejnou síť. Asi by stálo za to sehnat ještě pár lidí a opřít se přímo do zastoupení Samsungu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.