K čemu je dobrý android a ios kromě her

Od: Datum: 26.12.13 21:51 odpovědí: 4 změna: 27.12.13 12:52

Prosím k čemu jsou telefony s androidem a s ios dobrý kromě her a čtení emailů? Já jsem zatím na nic nepřišla, tak třeba někdo poradí. Synovi jsme koupili android, manželovi jsem koupila iphone (no nevím zda to byla dobrá volba, cena za tel. vysoká a krom foťáku nevidím žádný rozdíl mezi tel pro syna nebo pro manžela-navíc telefon si uzurpuje naše nejmladší a hraje na něm hry- tak to manžel vzdal a dal si simku do svýho starýho tel.) No ale k otázce- vím, že je spousta aplikací pro tyto telefony, k čemu jsou dobré? Jo a ještě otázka-internetový bankovnictví- dá se skutečně z telefonu platit? Anna

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 26.12.13 22:00
Pokud máte doma počítač, používáte jej taky jen na hry a čtení mejlíků? jestli i na něco jiného tak i na to lze použít chytrý telefon, bez ohledu na to zdali je to mobil s androidem, windowsphone nebo ios...
Platit telefonem lze, způsobú je několik.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.12.13 22:00
Také jsou kromě her dobré na internet.Můj mobil, který nemá android ani nic podobného už pomalu přestává zvládat načítání internetových stránek.Ale kromě toho by se našlo i několik dalších výhod, které tyto mobily mají.
:)

Datum: 26.12.13 23:15

Internet, hry, filmy, čtení knih a časopisů, poslech hudby, zvukový záznamník, diář, GPS navigace, mapa, rádio, fotoaparát, VoIP (skype), výuka, počasí, překladač, jízdní řády, office, ovládání PC/TV, budík...

Datum: 27.12.13 12:52

U mě to byl program ElectroDroid, kvůli kterému jsem si koupil tablet s Androidem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.