Televize SONYexterní disk WD Elements USB 3

Od: Datum: 26.12.13 15:20 odpovědí: 3 změna: 27.12.13 16:26

Rodiče mají televizi SONY 32" LED, FHD, DVB-T/C/S2, USB (KDL32W655ABA) a koupili si externí disk WD Elements USB 3.0 Model:WDBPCK3200ABK-EESN . Na disk lze z tv Sony nahrávat, ale když na disk stahnu něco z PC ( na tv Sencor (LCD) vše pustím) , pak na novější (LED) Sony se zobrazí pouze nabídka - název filmu, ale spustit již nelze.z JINÝCH EXTERNÍCH DISKŮ (dětí, starší disky) lze spustit cokoli. Proč? Děkuji za odpověď.

Jana


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: stan44
Datum: 26.12.13 16:22
Disk je možná naformátovaný na jiný souborový systém.Skuste ho znovu naformátovat podle návodu k tv. Nebo je potřeba ukládat do nějaké konkrétní složky, poslední co mně napadá že čtení je podporováno jen do určité velikosti disku.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 26.12.13 23:45
avatar

TV Sony si externí disk (HDD) naformátuje a registruje pro své použití. V návodu jednak varují, že se při tom vše smaže a taky, že HDD nepůjde používat v PC. Jestli ho PC tzv. vidí, je sice možné, ale TV posléze nenajde, to co na HHD v PC nakopírujete, protože na zaregistrovaném zařízení najde a hlavně přehraje jen to co si sama nahraje.

Že filmy nakopírované z PC, lze přehrát na Sencoru, je nejspíš možné tak, že HDD je naformátovaný na nějaký obvyklý formát (FAT32, exFAT a NTFS), takže Sencor ho přehraje, ale na Sony to kvůli registraci možné není.

Případně je tu ještě možnost, že Sony nepodporuje formát videa z PC. Ale to se mi (podle specifikací) zdá málo pravděpodobné. I když podle toho, že název najde, ale film nepřehraje, je i toto možné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.13 16:26

Zatím moc děkuji,dám vědět, jestli to bude fungovat.

Děkuji


doplněno 02.01.14 09:18:

Vše je super, rada zabrala.

Moc děkuji

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.