Nastavení SMS samsung

Od: Datum: 26.12.13 12:39 odpovědí: 1 změna: 26.12.13 14:54

Zdravím,prosím o radu. Mám nový mobil samsung galaxy xcover a sms mě přivádí k šílenství. Jakým způsobem ve zprávách mohu změnit to, abych tam měl klasicky příjaté, odeslané atd. Mám tam pořád jen vlákna a na mnou požadované zobrazení se to nenastaví ani po vypnutí vláken... Přecházím z nokie E52 a na kopíroání kontaktů se raději ani neptám, to už jsem vzdal a smířil se s předatlováním. díky moc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: stan44
Datum: 26.12.13 14:54
E52 to je Symbian tam jdou kontakty určitě odeslat jako vizitky ve formátu .vcf buď přes Bluetooth nebo správou. Dělal jsem to tak nějak na C7 mám pocit že přes email?
Jinak to šlo v kontaktech přes označit více položek a pak odeslat vizitky jako...bt, správa. V Samsungu to pak jen uložíte a nastavte si ukládání a primární úložiště telefon a google jen jako synchronizaci.
SMS normálně u novějších telefonů Samsung přepnout na složky nejdou -ale funkce tam je. Na tom mém to jde aplikací hidden settings ale ta je jen na některé Samsungy a potřebujete root.
Jednodušší bude instalovat jinou sms aplikaci-asi nejbližší Nokii je Easy sms nebo Pansy sms- je to to samé od Pansy studio ale má taky svoje mušky.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.