V tabletu nejdou spustit hry

Od: Datum: 25.12.13 17:42 odpovědí: 10 změna: 25.12.13 22:07

Dobrý večer prosím včera kluk dostal tablet acer iconia a nejdou v něm spustit hry z internetu,všude se nám ukazuje nějaká červená kostička.Určitě nám chybí nějaký program prosím poradíte jaký máme stáhnout? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: takeshi*
Datum: 25.12.13 17:48

Pokud vám nejdou hry z google play, tak je to hodně divný, pokud si je stahujete sami(.apk soubor z uložto nebo tak) tak jděte do nastavení, zabezpečení a tam odškrtněte "Neznámé Zdroje" potom OK a zkuste jí nainstalovat :)

Pokud nepůjde, tak hoďte foto jak to vypadá.. :)

Ohodnoceno: 2x

Od: andrejka44
Datum: 25.12.13 17:53

z google play jdou ale když jde kluk normálně na internet a chce si pustit online hru tak to nejde :(

Datum: 25.12.13 17:55

Myslíte Superhry,cz nebo tak? To musí mít nainstalovaný FlashPlayer, a stejně si myslím, že to takhle nepůjde

doplněno 25.12.13 17:59:

Pokud pod pojmem "online hry" myslíte The West/Divoke kmeny/co já vim jaký jsou další, tak ty mě jdou (galaxy tab3)

Ohodnoceno: 0x

Od: andrejka44
Datum: 25.12.13 17:59

jo jo to je ono webgamez,super hry atd... a proč to nepůjde já myslela že když bude normálně na internetu tak si může pustit cokoliv jako na počítači? vím že se blbě ptám ale tomuhle moc nerozumim

Datum: 25.12.13 18:08

Já když jdu na superhry, tak to po mě chce stáhnout dodatečný program.. "unity web player"

Zkuste stáhnout.. jinak v tom řešení nevidím..

Datum: 25.12.13 18:46

Toto bude problém, flash playery přestali vydávat na androida. Takže hry co jsou na WEBu nejdou!

Od: rv
Datum: 25.12.13 19:26

A proč si tedy nestáhnout flashplayer odjinud než z GooglePlay?

Datum: 25.12.13 19:53

To funguje? Já vím že jsem před půl rokem stahoval z uložta flash player, ale taky mi nešli hry... od té doby jsem to nezkoumal.

Datum: 25.12.13 20:59

Flash obecně na tabletech moc nefunguje. Na iPadu vubec. Nemají na to dostatečný výkon.

Proto se ty hry předělávaji do jiné formátu a pak si je můžete stáhnout z google play.

Datum: 25.12.13 22:07

Přesně tak, android tablety na to rozhodně výkon nemají a na ipadu to lze obejít koupením app ale také to není ono...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.