SIM karta

Od: Datum: 25.12.13 11:00 odpovědí: 7 změna: 25.12.13 18:10

Dobrý den, mám standartní SIM kartu (o větší velikosti, jak dnešní), a nepasuje mi do Lumii 520. Mám si koupit novou SIM kartu, a když tak učiním, nebudu mít jiné tel. číslo? Děkuji za odpověď

PS: Víděla jsem video, jak jeden borec si ustřih SIM kartu podle velikosti menší velikosti SIM karty a pasavala a pak i dokonce šla... :-D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 25.12.13 11:05

taky bych to ustřihl. je to jen o tom plastu okolo. některé jsou vlastně nalisovány jen do té redukce a tím to dělá větší rozměr

Ohodnoceno: 0x

Od: plucie
Datum: 25.12.13 11:09

Díky za odpověď, asi to tak udělám ale abych to moc neustřihla :D

Od: dexx®
Datum: 25.12.13 11:07
Buď operátor vymění kartu za menší (nevím jestli to bude bezplatně) , někde mají i takový speciální kleště na zmenšení tak ji oříznou. Samozřejmě to jde i v domácích podmínkách ale velice opatrně, koupí nové karty samozřejmě budete mít i nový tel. číslo.

Od: plucie
Datum: 25.12.13 11:14

Děkuji za odpověď, asi to vyřešín že zajdu přímo do prodejny, aby mi to buď uřízly nebo vyměnily SIM kartu..nechci riskovat, aby jsem to uřízla doma :)

Datum: 25.12.13 11:07

včera jsem řešil to samé střihni ji tak milimetr od čipu a zastřihni jí i s tím výřezem at výš jak se má vkládat , stříhnout se musí i nejdelší strana kterou to vkládáš do mobilu jinak nedosedne. Také jsem tu nejdelší musel trošku hranou nůžek zakulatit aby se lépe vkládala

Od: kami95
Datum: 25.12.13 13:16

Když půjdete do prodejny, zdarma ji vám zmenší nebo vám zdarma dají novou malou se stejným číslem..Jinak jde spíš jen o ty kontakty, takže když to zmenšíte moc a dáte kontakty na kontakty tak by to mělo taky fungovat..

Od: takeshi*
Datum: 25.12.13 18:10

Pokud máte starší sim, tak si dojděte za operátorem.. Pokud tak rok starou, můžete jí zmenčit sama..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.