Jaký vybrat čínský telefon

Od: Datum: 20.12.13 17:48 odpovědí: 5 změna: 16.03.15 09:49

Zdravím.Nemáte někdo zkušenosti s čínskými telefony.Co jsem o nich četl tak jsou docela nadupaný.Podle parametrů bych řekl,že nejlepší je Zopo zp980.Myslím tím do 5 palců a 7 tisíc.Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.13 18:15

ZOPO - bez poblémů, klidně do něj jděte.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.12.13 01:11

Pozor na GPS u těchto číňanů. Často jsou ošizené, velmi špatné, na hranici použitelnosti. Třeba můj telefon Lenovo A660 má sice super výkon na tu cenu, ale tam, kde Samsung S4 najde pozici za 2 vteřiny tak mě to trvá v řádu minut i se zapnutými všemi funkcemi na zrychlení určení pozice. V některých místech GPS vůbec nechytím, přitom ostatní nemají problém. Za jízdy v autě po rovině, bez jakýchkoliv překážek je přesnost naprosto hrozná taky, pozice skáče v řádu desítek metrů, někdy ukazuje že člověk jede po poli 100 m od silnice. Raklamovat se to nedá.

Takže tuto věc raději prověřit před koupí - třeba v recenzích, dotazy majitelům.

Datum: 24.12.13 13:54

Teď mě napdá třeba Xiaomi ale už nevím model...

Od: lenovo
Datum: 24.12.13 14:07

Mám doporučení na Lenovo A850 dual a 5,5"

Od: tina*
Datum: 16.03.15 09:49

Hezký den, já mám Anrecson V5 a jsem velice spokojena. Zaujala mě hlavně nízká cena a slibovali kvalitu, která se potvrdila. Určitě doporučuji. Podporuje dual SIM, má kvalitní display, hezky fotí, úložišě 8 GB a design se mi taky moc líbí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.