Samsung Galaxy s4

Od: Datum: 20.12.13 12:26 odpovědí: 6 změna: 25.12.13 20:08
avatar
Zdravím před Vánocemi a prosím coby důchodce o radu a pomoc.U mobilu Galaxy S4 jsem se dal tzv.nachytat ze ikony aplikaci na ploše jsem dal některe do složek. A teď mám na ploše jen černá kolečka, jelikož se mi jen podařilo z těch složek ty aplikace přetáhnout na volné místo. Stáhl jsem si dost aplikací a už nemám místo na domovske stránce i když je 4 x.Děkuji mnohokrát a přeji pěkné svátky
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: stan44
Datum: 20.12.13 21:22
Chápu správně že jste vytvořil prázdné složky a chcete do nich přesunout aplikace?
Pokud na ploše nebo v menu podržíte prst na ikonce aplikace můžete ji přetáhnout do složky.(když takto podržíte prst na ikoně tak se vám na hoře zobrazí také volba vytvořit složku nebo odebrat čímž ikonu odstraníte s plochy ale zůstává vám v menu, u složek pak máte možnost odebrat) Pokud kliknete v menu na to druhé tlačítko |=| (ne šipka a střední) máte tam volby vytvořit složku ,úpravit zas umožní název složky po jejím otevření editovat.
Většina těchto věcí v telefonu se řeší jejich podržením a přetažením nebo tím tlačítkem.
Pokud nechcete aby se aplikace po instalaci sami přidávali na plochu ale jen do menu tak je to v nastaveni obchodu google play v té liště co se vytahuje tahem z boku obrazovky při spuštěném obchodu. A hlavních ploch můžete přidat až 7 a také v menu můžete mít více ploch. Plochy můžete přesouvat, mazat,přidávat zas po dlouhém podržení prstu na volném mistě nebo tím tlačítkem. Změnit můžete i pozadí nebo těch 5 ikon dole atd.
Snad vám radím to co potřebujete a srozumitelně.
TAK PEVNÉ NERVY PŘEJU.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: stan44
Datum: 20.12.13 21:59
Trochu jsem kecal nastavení obchodu Google play není v boční liště ale zas po stlačení toho spodního tlačítka a je tam napsáno že je to jen pro widgety ale nějak tak jsem to nastavoval asi před rokem si matně pamatuji. Ale ruzně se tyhle věci liší podle výrobce, verze sw atd.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.12.13 19:11
avatar
Dobrý den tak jsem napsal dlouhé vysvětlení a ono mi to zmizelo. Tak piši zznovu . Abych to upřesnil tak podle manuálu jsem ikony aplikací cca 10 stáhl do složek. Ty se pak zobrazil jakoby ty ikonky ležely na černém disku. Kliknutím na ni se ale vždy zobrazí malé okno kde jsou vedle sebe složka a ikona.Kliknutim na ikonu za současného přetažení na plochu jsem u pár složek toto provedl. Problém ale je v tom, že ty "složky - černá kolečka na ploše zůstávají a nejdou (mě) odstranit.Blokují místo pro další aplikace. Budu moc vděčný za pomoc a řadu. Děkuji
Od: stan44
Datum: 21.12.13 21:28
Na ploše jdou asi jen odebrat podržením prstu na ikonce a přetažením na koš na hoře-zůstanou v menu.
V menu stisknout spodní tlačítko|=| vybrat položku upravit(menu s ikonami se tak jako o rámuje) a pak přetáhnout složku nahoru na odebrat a složka se smaže-aspoň na Note2 s Androidem 4.1.2 vy tam ale máte asi novější verzi tak možná je to jinak. A pokud to nejde tak ještě restart-při zapnutém tel podržet vypínací tlačítko a objeví se menu kde klikněte na restart-na ruzné záseky telefonu univerzální lék.
A jinak proč si do těch složek nepřetáhnete ikony-když pak kliknete na složku tak se otevře okno nahoře nazev a dole ikony ťuknutím na ně spustíte aplikaci, nebo toto nešlo?
A pokud vám prostředí telefonu nevyhovuje tak ho můžete nahradit jiným tzv launcher. Na Google play jsou teď i pěkné slevy (mimochodem na slevy jsou taky aplikace třeba appsales)
Tak snad jsem vám pomohl.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.12.13 21:16
avatar
Dobrý večer tak moc děkuji za radu a dobře to dopadlo. Zbytky po složkách jsou v koši.
Jestli mohu ještě poprosit tak to už snad není takový problém - vždy po nějaké době vypne aut.otáčení displeje
a taky z ničeho nic se vypne WI-
FI.Nechci Vás teď obtěžovat to bych asi nechal až po Novém roce.Jeste jednou děkuji a přeji pěkné svatky.
Od: stan44
Datum: 25.12.13 20:08
To jsou ty radosti moderní techniky Já si zas říkal že nikdo nenapíše a nenapíše a on se celé svátky automaticky nesynchronizoval email. :)
To co píšete vypadá jako nějaký úsporný režim
● nastavení-úsporný režim
nebo nenainstaloval jste nějaký správce procesů-task manager ten tyto procesy taky vypne pro úsporu baterie.
Přímo v telefonu je wifi v
● nastavení-wifi (jen otevřete netřeba ho zapnout) pak tím spodním bočním tlačítkem |=| a vyjede vám nastavení tam dejte volbu ponechat wifi zapnuté během spánku jinak se vypne když zhasne displej.
U toho otáčení jinak ještě nemáte zapnuté ty inteligentní funkce,
● nastavení-zobrazit-inteligentní otočení
(to se pak displej otáčí podle polohy obličeje).
Vaše nastavení je možná rozděleno jinak a to do záložek-máte novější Android.
Pěkné svátky.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.