Objednávka telefonu - čekat na potvrzení?

Od: Datum: 20.12.13 09:30 odpovědí: 5 změna: 20.12.13 11:50

Dobrý den, objednal jsem si telefon tak, že si pro něj dojedu na prodejnu. Prodejna je ALFA.cz. Zatím mi jen zaslali toto:

Informace o přijetí a zařazení objednávky.

Vaše objednávka byla přijata a zařazena pod číslem: ********** (hvězdčiky proto, že číslo tu nedám)

Chcete-li objednávku zrušit, neprodleně nás prosím kontaktujte na telefonu bla bla.

Znamená to, že už si telefon můžu vyzvednout? Nebo mám ještě na něco čekat? Nevím, jestli ho měli skladem, protože to bylo na dotaz, ale nevolal jsem tam.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.13 09:32

Objednávka byla přijata.

O tom,že si telefon můžete vyzvednout,tam není psáno nic.

doplněno 20.12.13 09:33:

Počkejte na avízo,že si máte pro telefon přijít.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.12.13 09:35

tato je trpve přijetí objednávky, následovat bude expedice a info o možnosti vyzvednutí, takže vklidu

Datum: 20.12.13 10:01

jak dlouho to je od objednavky? vetsinou tam maji frmol tak to trva nake ty hodiny

doplněno 20.12.13 13:07:

jo kamo mel si zavolat , kdyz to mas na dotaz , tak muzes cekat klidne i nekolik mesicu , nez to prijde na sklad

Od: pepr®
Datum: 20.12.13 10:17

Ještě přijde jeden email "Výzva k odběru zboží".

Možná to nebude od Alfa.cz, ale od T.S.Bohemia.cz. Já jsem zrovna předevčírem objednal na Alfě a už včera vyzvedával na prodejně Bohemky. Teď je to jedna firma.

...

Možná je ten poslední email podle odběrného místa. Kde vyzvedáváte odtud vám to pošlou. Anebo to posílají z centrály, tak vám to přijde tak jako tak z T.S.Bohemia. *nevi*

To jen tak na okraj, abyste se nedivil, kdo vám to posílá.

Datum: 20.12.13 11:50

Asi vás zklamu, ale pokud bylo u výrobku dostupnost na dotaz, znamená že skladem většinou není a už být nemusí nebo až po nějaké delší době. Moje zkušenosti.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.