Mobil windows 8

Od: Datum: 14.12.13 16:24 odpovědí: 7 změna: 15.12.13 14:18

Dobrý den, mám dotaz koupil jsem si mobil s Windows 8 a mám nějaké problémy byl jsem zvyklí na Android...

Takže první věc jakou bych chtěl změnit je prohlížeč bych chtěl mít chrom je to nějak možné? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: joij
Datum: 14.12.13 16:43

Originální Chrome se vším všudy lze instalovat z windowsphone store, jako káždá jiná aplikace za peníze nebo zdarma. Moc nechápu, proč v mobilu nepoužít IE s vyhledáváním google (lze nastavit jako výchozí). Na druhou stranu, proč jste kupoval WP, když vám vyhovují aplikace googlu?

Ohodnoceno: 0x

Od: dejvid77
Datum: 14.12.13 16:50

Chtěl jsem vyzkoušet něco jiného... Ale díky..

Od: uhdquoew
Datum: 14.12.13 16:57

Myslím, že se rychle vrátíte k Androidu. WP aktuálně používám a velmi rád se ho zase zbavím.

Od: mmmooo
Datum: 14.12.13 18:06

WP je daleko lepší než Android

Datum: 14.12.13 18:10

A tedka se hodinu snažím abych měl domovskou stránku seznam.cz poradili byste?

Od: kjkjkj
Datum: 15.12.13 11:16

Zobraz v IE Seznam. Jdi na tečky vpravo dole a vyber Připnout na úvodní obrazovku.

Datum: 15.12.13 14:18

Hm, chytrý děkuji .

A ještě bych potřeboval poradit když poslouchám písničky a dám si sluchátka a dám si maximální hlasitost ve sluchátkách a potom je odpojím a píšu smsku a nebo mi někdo volá tak to řve na maximum jako když jsem poslouchal písničky jestli mi rozumíte dalo by se nastavit to aby mi písničky ve sluchátkach hráli hlasitě a když mi někdo volá a nebo píšu smsku aby to tolik neřvalo?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.