Alcatel a aplikace

Od: Datum: 13.12.13 16:50 odpovědí: 5 změna: 14.12.13 01:12

Dobrý den :) Vlastní někdo tady tento Alcatel? Mám ho doma a chtěla bych si na něj dát nějaké aplikace nebo hry. Má v sobě App Store a mám strach, že když si ho nainstaluji, tak za to budu něco platit. Je App Store něco jako Google Play? Vždy, jak zmáčknu v mobilu na ikonku "Hry", tak mi tam naskoči tabulka, že je třeba nejprve stáhnout aplikaci, ale já mám vždycky strach, že za to budu něco platit. *zed* A musí se to stahovat přes Wifi, že? :) Děkuji..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.12.13 16:52

pokud tam nezadáš číslo platební karty nebo nebudeš posílat premium SMS, není jak zaplatit.

A doporučuju stahovat hry z Obchodu Play, je jich tam zdarma plno.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.12.13 17:02

Ale ono to nemá Android, tak tam není Google Play :(

Datum: 13.12.13 17:16

U každé aplikace je napsáno, zda je zdarma, nebo placená.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.12.13 20:52

Samotné App Store si klidně nainstalujte, je zdarma. Ale pozor na hry, zkusil jsem nainstalovat dvě, a po nainstalování to chtělo posílat prémiovou SMS, abych mohl hrát. Tak šly hry hned pryč. Předem o placení nebyla žádná zmínka. Ale třeba taková Opera mini na prohlížení netu je zdarma je zdarma. A je toho tam žalostně málo.

Datum: 14.12.13 01:12

Dobrý den, stáhnutí obchodu App store je zdarma, u každé aplikace je napsano zda je zdarma či ne a bez čísla platební karty to stejně nejde zaplatit. I tak her zadarmo by tam mělo být dost. Dá se stahovat jak přes Wi-fi tak přes placený internet.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.