Nahrávání z TV na USB

Od: Datum: 12.12.13 16:36 odpovědí: 48 změna: 12.06.16 18:46

Zakoupil jsem TV 42LG690S a překvapilo mne, že se nedá nahrávat TV pořad na USB flash, i když má kapacitu třeba 32 GB. Ten přehrávač v malém menu je neaktivní. Syn mi říkal, že se musí přes USB k tomuto TV připojit nějaký pevný disk, třeba 2,5 SSD neno 3,5 SATA, pak prý to půjde. Je-li tomu tak i u ostatních televizorů, tak potom by byl údaj " nahrávání na USB" uváděný v popisu zboží klamavou reklamou ! Ví někdo více o tomto problému?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zepe®
Datum: 12.12.13 16:41

podle výrobce

• Na externí HDD (40GB-2TB)

Zdroj zde

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.12.13 17:00

nahravani na usb /usb pripojene HDD/ , USB flashka muze mit pomalou rychlost na nahravani a TV to teda neumozni , takze klamavou reklamou neuspejete.

doplněno 12.12.13 17:02:

jj a podle technicke specifikace musite mit HDD 40gb a vic

Datum: 12.12.13 17:31

Zkuste ten USB na TV naformátovat. Může to být třeba tím, že na něm máte NTFS.

Datum: 12.12.13 23:43

Ano, formátuji ty flešky na NTFS kvůli filmům ve 3D, které jsou ve velkých souborech (třeba 10 GB). Zkusím tedy jednu flešku naformátovat na FAT32 a uvidíme.

Datum: 12.12.13 18:02

Nektere TV provedou test pripojeneho USB media a zformatuji ho po dotazu. Byla tam takova akce nebo se to chova, ze v USB nic neni?

Datum: 12.12.13 19:22

Můj TV Samsung měl v návodu, že nahrává pouze na pevný disk. Ale strčil jsem do něho 16GB flash, televizor chvilku hlásil něco jako "testuji výkon zařízení", pak ji zformátoval na ext4 (ještěže mám na PC linux *palec* ) a v pohodě na ni nahrává. Z toho soudím, že fleška být může, ale musí být dostatečněrychlá.

Klamavá reklama to být nemusí - i na disk je "nahrávání na USB".

Od: ben®
Datum: 12.12.13 23:56

Dobrý den, normálně tu flashku připojte k TV a pokud ji najde, tak pro nahrávání musíte formátovat v TV (mělo by to být v menu TV). Tím se vytvoří na flashce filesystém UDF, na který jde nahrávat, ale nenajde ho v PC OS Windows. Jinak řečeno, jednu flashku si necháte pro nahrávání a z jiné můžete po připojení k TV přehrávat to, co jste si tam uložil v PC.

Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.12.13 22:01

musim vas sklamat ale ak mate vstupny signal rieseny pomocou setoboxu alebo niecom takymto,to znamena,ze vstup je rieseny pomocou scard alebo HDMi,nemate najmensiu sancu...je to spinavost vyrobcov,ze na to neupozornuju pri kupe...je to v podstate u vsetkych znaciek rovnake,akasi dohoda ci co...nahravat sa da zasadne iba ak je vstup rieseny pomocou antenneho koaxialu...potom sa vam aktivuje aj nahravanie...inak to nie je mozne...alebo kupit setopbox s priamym nahravanim...

Datum: 16.12.13 23:17

Přímo do konektoru na TV přijimači je zasunut konektor kabelu ze zásuvky kabelové televize UPC. Je to podle Vás v pořádku pro nahrávání na USB flešku?

Od: bmbx®
Datum: 17.12.13 01:07

plaky:
to aby TV dokázala nahrávat signály přivedené na SCART by znamenalo že by musela mít zabudovaný A/D převodník a HW kodek do nějakého digitálního videoformátu a to by se zbytečně prodražila, v dobách kdy přes anténu chytneš signál v MPEG2 nebo v MPEG4 to stačí jen zaznamenat na HDD nebo USB Flash. Takže žádná dohoda nebo špinavost výrobců, prostě TV není primárně videorecordér, pokud si pořídíš videorekordér s HDD nebo na USB Flash, nebo na DVD, tak tam to bývá jasně uvedeno co dokáže / nedokáže nahrát a pokud nemá DVB-T nebo dokonce žádný tuner, tak zcela určitě převodníky z analogového videa bude obsahovat
doplněno 17.12.13 01:12:

aloisb:

není signál s kabelovky analogový? Co zkusit chytit DVB-T vysílání jestli to náhodu něco nenahraje...

Rozhodně bych to neviděl v záznamovém médiu, já přiměl i malý recordér na USB fashky nahrávat na externí HDD

Datum: 18.12.13 10:18

Aloisb,pokial to mate napojene klasicky do koaxilalu zo zadu TV (nie ziadne HDMI,scard atd) tak by to malo byt ok..predpokladam,ze kanali mate naladene v digitale,to znamena,ze ak date na ovladaci tlacidlo INFO,musite tam mat zobrazene DVB-T...naprikald ja mam televiziu riesenu pomocou optickej siete,to znamena,ze vstup do TV je rieseny HDMI,pripadne USB,co znamena,ze nahravanie tu nikdy nebude aktivovane...to povazujem za spinavost,lebo to vam predajca nikdy nepovie...nepoznam nikoho,co by mal setobox vybaveny koaxialnym kablov...u setoboxov dostanete signal do TV jedine HDMI,USB a Cinch...myslim,ze koaxial ponukal u nas iba DIGI-satelit...neviem,co mate doma,pripadne dajte foto koncoviek na vasom primaci alebo nieco,coho sa chytim...(skuste nanovo naladit vsetky kanali na TV,ale v menu zaskrtnite ponuku IBA DIGITALNY PRIJEM

BMBX-kablovy signal...no u mna to je tak,ze na starej spolocnej antene,co mame na baraku,chytim na TV aj analog aj digital...samozrejme u analogu nahravanie nebude aktivovane,u digitalu to funguje normalne...problem je v tom,ze tam mame iba 20 programov a na optike 90 :)) cize z optiky nic nenahram,preco,som uz pisal vyssie...

Datum: 23.12.13 22:00

Řešil jsem ten samý případ taky s TV LG.Protože mi doma zůstal STB Optex který umožňuje nahrávat na USB flash tak pokud chci něco nahrát tak použiji tento STB,místo interního DVB-T.Pokud chci nahraný pořad přehrát v TV tak musím přes PC.Ale zase tak často to nevyužívám,takže mě to nějak nezdržuje.

Od: magdalen435*
Datum: 24.12.13 02:00

Moc se v tom nevyznám a taky tápu. Flešky mají různé rychlosti a když je menší, než má být, nenahraje se nic, nebo sem tam nějaký kousek. Avízo výrobku udává kapacitu GB, možnost připojení, povrh lesklý, nebo matný, ale tenhle údaj tam prostě není. Settopbox to taky nevyřeší, ani formátování na TV. Fleška 64GB, naformátovaná v TV, settobox a nic. Semtam to něco nahraje, ale pak napíše pomalá rychlost a víc se se mnu nebaví. HDD jsem nezkoušela, protože mám bez samstatného zdroje a ten settobox vyžaduje HDD se samostatným napájením.

Další podraz je, že si nahrané pořady ostříháte o reklamy v počítači. Vyzkoušela jsem dle rad několik programů a prostě to nejde. Video pořízené jinak než z TV ostříhám, spojím. Ale nahrávku z TV ani náhodou. Budete -li kupovat HDD, kupte se samotatným napájením.

Datum: 28.12.13 17:45

Teď jsem znovu prostudoval manuál a tam se píše, že se musí pro nahrávání použít vstup USB označený HDD ! Možná, že jen tento jeden USB vstup umí naformátovat flash disk pro nahrávání z TV. Teď nejsem v Praze, ale jakmile přijedeme domů, tak to zkusím a dám sem zprávu, aby to mohli využít i ostatní:))

Datum: 07.01.14 01:54

Jo pane,to jste na velkém omylu.Každá sebemenší fleška musí jít nahrávat,pokud je ovšem správně naformátována.Jestliže použivate flešku pro nahrávání na počítači,tak jí zákonítě nepřehrajete v televizi,ale ani nic na ní s televize nenahrajete i kdyby jste jí sebe lépe prosili,je to tím že pro nahrávání s počítače a na počitač musí být fleška naformátovaná na soubor NTFS.Na druhé straně cokoliv nahrajete na počítači zákonitě nepřehrajete nikde jinde.To stejné platí i u nahrávání a přehrávání u televize,jen v opačném smyslu.U všech televizí které mají tu schopnost nahrávání na USB FLEŠKY musejí byt flešky naformátované na FAT32,COŽ PLATÍ NE JEN PRO NAHRÁVÁNÍ ZE SATELITNICH PŘIJIMAČŮ A TV,ALE I PRO PŘEHRÁVAČE SET TO BOX.Takto musí být naformátovaný i každý HDD,chcete-li na něj nahrávat z televize.když je kupovaný nový tak ten už je z výroby naformátovaný pro nahrávání z tv.Pokud by jste ho chtěl použit na počítač ,tak ho musíte přeformátovat,čímž všechny data na něm smažete.Toto formátování snadno provedete na každém počítači po zasunutí flešky do počítače a navolením formátovacího okna ve kterém si můžete vybrat jaký formát chcete ze čtyř možných použít,pak už stačí kliknout na ok a za pár vteřin je hotovo a můžete na hrávat.Z mého osobního hlediska však nejsou vhodné flešky pro nahrávání z televize pro jejích malou kapacitu a nevyužitelnost.32 nebo 64 je pro nahrávání třeba jenom krátkodobých video dokumentů příliž málo.Já používám u dvoutunerového satelitního přijimače extérnní hdd na 500 GB a po půl roce používaní jsem zjistil,že těch 300 filmů co mě tam vejde je malo a že jsem měl koupit HDD S KAPACITOU 1000 GB,ostatně to poznáte časem sám,dal bych na radu vašeho syna a koupil bych externní HDD 500 GB,který stojí kolem 1500kč a určitě neprohloupíte.s pozdravem SAMOUK

Datum: 12.01.14 18:42

Díky všem a samouku zvláště! Nyní už vím, že nahrávat na USB flash kartu nebudu. Chtěl jsem to z toho důvodu, že jsem byl pohodlný zapínat kvůli nahrávání DVD rekordér SENCOR, který má 250 GB HDD. Teď jen nevím, zda musí jít anténní přívod napřed do SENCORU a odtud krátkým koaxiálem do TV LG nebo zda mohu nechat ten anténní přívod v TV a signál se vrátí do SENCORU přes SCART.

Datum: 12.01.14 19:11

No, není to trošku jinak? Počítač přehraje jak NTFS tak i FAT32, tomu to je úplně šumák, jakým systémem je naformátovanej disk, nebo fleška.

Televize nezkousne NTFS, to je fakt, ale počítač nepřehraje nahrávku z televize, neb si to televize nahrává v nějakým svým extra formátu a i když nasypeš do PC tunu kodeků, žádnej kodek si s těmi soubory neporadí.

Takže komp sice tu flešku nebo HDD vidí, ale nevidí soubory na něm nahraný.

Datum: 12.01.14 21:48

Není pravda, že TV nezkousne formát NTSF, protože filmy ve 3D v něm mám na fleškách všechny nahrané a jdou ! Tak velké soubory (11GB) formát FAT32 neumí !

Od: keyem
Datum: 02.01.15 10:10

Tak dobry den vy vypadáte že se v tady tom vyznáte takže se zeptám koupil jsem Philips 42PFH6309 a je tam možnost náhrávání ale když chci nahrávat ukáže se tam že USB disk není nalezen a přitom se dívám na filmy který tam mám uložený takže to načte když se chci dívat ale když chci nahrávat tak prostě ne ale nevim proč není to třeba tím jako že mám Setobox od UPC nebo v čem by to mohlo bejt zkoušel jsem další flashky a taky externí disk ale pokaždý že se ukáže že žádný není zapojeny takže nemůže to bejt vada v TV třeba?

Od: bmbx®
Datum: 02.01.15 10:23

Přeště te si pořádně celou diskuzi, pokud je příjem řešen pomocí jakéhokoliv settoboxu, tak TV nehrávat neumí, TV signál musí jít přímo do jejího tuneru, pak jej nahraje.

Od: mirka46*
Datum: 17.01.15 19:20

Dobrý den,

mám podobný problém.Na televizi Philips 23PHH4009/88 je též nahrávání na USB.Po vložení flešky 32 GB se nejprv naformátuje, pak napíše připravena k použití a když zapnu nahrávání, napíše, že je malá kapacita disku - požaduje nejméně 240 GB.Mám CA Modul od UPC. (Když zkusím přes Settobox, je to stejné, jako u výše uvedeného dotazu - USB nenalezena)Jinak přehrávání také funguje normálně. Před touto televizí jsem měla malou Sencor a tam to fungovalo bez problémů i na USB malé kapacity?!?!

Od: pepr®
Datum: 12.01.14 21:42

Doufám, že si jen děláte srandu? *sok*

Co věta to perla a polovina vašeho příspěvku je úplná blbost!

doplněno 12.01.14 21:43:

To patřilo samozřejmě Samoukovi

Datum: 18.01.14 06:45

z mé zkušenosti pokud telka zobrazuje signál z jiného zařízení (set top box kabelovky) tak to neumí a nenahraje. Musí být použit tuner tv na kterém se kanály kabelovky naladí a pak je funkce nahrávání aktivní. Není to problém pokud tv obsahuje čtečku karet pokud je v set top boxu kabelovky karta použita. Takže musíte vyřadit set top box od kabelovky a přepojit anténu do tv ,pokud je použita karta tak strčit do tv a naladit kanály . K tv pak ideálně přes hdmi připojit dvd rekordér

doplněno 19.01.14 02:30:

rozdíl mezi usb a usb hdd je pouze v tom že konektor usb hdd má k dispozici více proudu pro napájení hdd který má větší spotřebu než usb flaschka

Datum: 18.01.14 22:22

pre pfpetr: toto som pisal uz hore a som rad,ze nie som sam...inak to jednoducho nepojde... *palec*

Datum: 18.01.15 20:44

Zdravím pfpetr, mám otázku na vás. Mám televizi propojenou se setoboxem od kabelovky UPC a mým DVDrekordérem. DVD rekordér si naladil cca 15 kanálů základních, takže nelze naprogramovat a nahrát něco ze sta kanálů, které nabízí kabelovka. Je možné, jak píšete nahoře, vyřadit settopbox a kartu z něj dát do televize(má čtečku)+ přehodit anténu do tv a naladit kanály? Ta televize vezme tu kartu UPC? Pokud by to šlo, bylo by to fajn. Mám ale obavy, abych nezpůsobila nějaký malér. Předem děkuju za nějakou odpověď. D.

Od: lujs®
Datum: 18.01.15 22:32

Jistě že by to mělo jít. Proto se ty zabudovaný settopboxy v televizích dělají. Akorát nevím jestli tam nemáte jenom slot PCMCIA a nebudete si muset přímo od UPC pořídit čtečku na tu kartu protože oni to mají nějak kódovaný aby to přes jiný než jejich čtečky nešlo. Mají za to fůru peněz.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.01.15 23:28

Zdravím Lujs, někde jsem četla, že ty kabelovky to mají úmyslně zakódovaný, proto nabízejí jejich DVDrekordéry k pronájmu nebo koupi stejně jako settopbox. Taková šinana, no jo jak jde o prachy...Mám tušení, že ta jejich karta asi v tv nepůjde. Pročtu manuál k televizi, nevím nic o slotech. A pak se uvidí. Což o to, zkusila bych hned tu kartu dát do televize, ale mám ty obavy, abych neponičila tu UPC kartu a pak nepůjde v settopboxu. Jinak děkuji za reakci. D.

Datum: 18.01.15 23:50

Kartu nijak neponičíte. Jak to tam teda máte?.?.? Slot PCMCIA nebo už zabudovanou čtečku?.?.?

Datum: 19.01.15 00:19

Teď se mi nesmějte. Na straně tv je škvíra, tam se strkaj karty, je tam strčený plast podobný kartě. To je asi ta čtečka *nevi* :-D D.

Datum: 19.01.15 00:26

ano je to možné pokud je v tv tuner dvb c . Klidně to zkuste maximálně tv nic nenaladí . Připojte jí antenu z kabelovky a dejte hledat klidně bez karty a pokud vám naladí tak si tv o kartu řekne sama. S tim nahráváním je to 50na 50 . idealní je mít nahrávání přímo v tv. Karta je jen klíč důležité je jaký tuner (zámek ) je v telce. pokud to zprovozníte tak nahrávání může a nemusí fungovat ale nemáte co pokazit. Plánovač nahrávání také fungovat nebude pouze budete sledovat a mít možnost spustit nahrávání. reálné je spíše propojení settopboxu od upc s rekorderem ovšem také bez plánovače

doplněno 19.01.15 00:31:

u upc se mě běžně stávalo při výměnách settopboxu že kartu blokly a ta nefachčila. Po zavolání na linku vždy následuje rada vypnout na 15min a zkusit zapnout. Ikdyž jsem neudělal nic vždy to pak samo po zavolání naskočilo. Oni nemají špatnou službu jen za ní chtějí moc

doplněno 19.01.15 00:39:

každá škvíra nebo konektor má u sebe popisek. Ten když nám napíšete tak vám řeknem k čemu slouží. Také nám můžete napsat typ té tv a rekordéru npř lg gt 450 my si to najdem a budeme chytřejší pro případnou radu. Svého času jsem přebíral nový služební vůz a byla tam škvíra u rádia , vypadala jako slot na sim kartu a říkal jsem si paráda super hračka na volné chvíle . Byl to držák na papírové parkovací lístky co vypadávaj z automatu

Datum: 19.01.15 01:54

Pfpetr: Děkuji moc za reakci. Typ tv sony, rekordér panasonic, čísla nevím nejsem doma, to případně dopíšu. Přijímače a settopbox jsou propojeny navzájem, koaxiál od UPC je myslím v rekordéru. Technik, který zapojoval settopbox to nějak zapojil, jemu šlo hlavně o zprovoznění settoboxu, až pak jsem zjistila, že nenahrává načasované. Propojila jsem to podle popisu v manuálech od tv a rekordéru a zadařilo se. Rekordér si vyhledal stanice, naprogramuju třeba na dva týdny a nahrává. Bohužel jen pár stanic. Proč, to nevím, až tak hluboce tomu nerozumím. Mně jde hlavně, aby šlo nahrávat to naprogramované dopředu. Mám rozkoukaný seriál z ČT2 Ve jménu vlasti, a jejich stránky ivysílání.cz to neumožní odvysílat, nemají na to licenci. A když člověk není doma v ten čas vysílání, z internetu to nelze shlédnout, na různá úložiště nelze spoléhat, jediný řešení je si to nahrát. Kabelovka má v nabídce kolem sta stanic, a štve mě, že si nemůžu nic nahrát na ten svůj dvdrekordér. Mohla bych na jejich pronajatý, ale zase platit a platit. Doma mrknu na tu škvíru a do manuálu a dopíšu to sem. Zdravím D.

doplněno 19.01.15 02:03:

Ještě se zeptám: Proč vám tak často UPC měnilo settopboxy?

Datum: 19.01.15 03:44

to nebyla akce od upc měnil jsem to lidem co si koupily vlastní lepší přístroj . Většinou nahrávací bez paušálu upc.

Datum: 19.01.15 04:18

Aták, já že jsem u nich krátce, a už mi jednou tu věc měnili. Přestal jít. Bez potíží vyměnili za jiný. Jiný šmejd, šmejdi :-D

Datum: 27.01.15 10:31

Zdravím.I když je to už zbytečné,píšu,jak jsem slíbila typy přístrojů: tv Sony KDL-26B4050 a dvdrekordér Panasonic DMR-EX773. Karta UPC do té škvíry v tv nepasuje.V manuálu píší: Štěrbina-modul podmíněného přístupu (CAM),k použití placených televizních služeb.Přehodila jsem koaxiál UPC do tv a vyhledalo si to stejné množství kanalů jako v rekordéru cca těch 15 základních.Prostě bez jejich settopboxu a karty jejich kanály v tv nejsou a bez jejich rekordéru je k dispozici k nahrávání jen základ.Ale kupovat nebo si pronajmout jejich rekordér se mi "zatím"nechce.Jak jste psal,služby dobré,ale drahé. Hezký den

Datum: 27.01.15 11:43

Tak jakou tydlivizi vlastně máte?!?!?!? Nejdřív píšete že LG 42LA690S a potom zase že máte Sony KDL-26B4050 !.!.!.!.!

Ta LG píšou že nahrává jenom DVB-T.

Takže jak už sem psal. Obě ty televize mají ,,škvíru" PCMCIA a do ní potřebujete čtečku.

Najdete je třeba tady. http://www.alza.cz/digitalni-…vb-c/18850152.htm#f&pg=1&pn=1

Váš DVD recordér má pouze tuner DVB-T takže pro vás asi bude nejjednoduší pořídit si tu čtečku do televize a do ní zasunout UPC kartu a buď si pořídit zvlášť pevnej disk anebo potom připojit DVDrecordér jenom HDMI kabelem.

Datum: 27.01.15 12:49

Ale no tak Lujs, přečtěte si znovu moje příspěvky. Já mám tydlivizi Sony KDL-26B4050. Přečtěte si zadání otázky vložené víc jak před rokem, tazatel je aloisb, ten píše o tv LG a o usb. Já se přidala dotazem na Pfpetr, a o tv LG nic nepíšu.

Datum: 27.01.15 13:16

Jééé tak to se omlouvám, to mi úplně uniklo.

Přitom sem vám odpovídal jako první.

Datum: 27.01.15 13:34

omluva se přijímá.Ty moje příjímače mají asi jen to DVB-T, už si nepamatuju co je v manuálu, v tom to asi je.A dík za odkaz.Zase něco dalšího vím. D.

Datum: 07.02.14 08:27

Dobrý den, nahrávat můžete pouze na USB max velikosti do 8GB.

Datum: 25.02.14 22:57

To se ale nahraje tak akorát malá reklama :))

Od: akym®
Datum: 17.01.15 20:03

To né malá reklama, mám 8 GB flashku a vleze mi tam celej závod F1, nebo 1 celoveč. film, takže skouknout a mazat.

Od: jura*
Datum: 25.12.14 23:28

Zdravím všechny. Potřebuji radu. Používám již delší dobu pro nahrávání z TV (Samsung UE40D6530) flash disk Kingston DTR500 16GB 2.0, a funguje zcela bez problémů. Nyní jsem zakoupil nový flash od stejné značky Kingston Data Traveler R30G2 32GB, USB3.0 a ta se vůbec nechytá. Lze jen přehrávat, nikoliv pořídit z TV záznam. TV podá hlášku, že není vhodná pro toto zařízení a Timeshift. Přitom má vyšší rychlost přehrání i zápisu a je kompatibilní s USB 2.0 V PC funguje normálně. Zkoušel jsem pořídit záznam z obyčejného set-top-boxu Sencor, a tam též žádný problém, nahrává. Kde může být chyba? Dá se nějak tento disk upravit? Přeformátovat? Předem díky za radu

Datum: 17.01.15 23:18
Preformatovat v televizi.
doplněno 18.01.15 13:16: Problém nemusí být ve velikosti, ale i v rychlosti (třeba moje televize Samsung si to testuje a pomalou flešku odmitne)

Od: mirka46*
Datum: 18.01.15 10:15

Díky za odpověď, tady je právě ten problém, že mi to píše, že je USB nedostačující...myslím, že 65GB by případně na jeden film taky stačilo, ale když to televize odmítá?!...

doplněno 18.01.15 17:49:

Tak jsem se obrátila přímo na servis Philips a uvidíme, co mi poradí.

doplněno 19.01.15 21:29:

Na http://www.p4c.philips.com jsem si vyhledala typ mého přijímače a zde jsem se konečně dozvěděla, že " Služba Pause TV a nahrávání na zařízení USB vyžadují aktualizaci softwaru. Podrobnější informace o aktualizaci softwaru naleznete po kliknutí na možnost Support na adrese www.philips.com/TV."

postupovala jsem přesně podle návodu a stejně to nefunguje, tak už nevím.Přitom po naformátování v televizi mi napíše, že můžu nahrávat a když chci, tak mi to opět napíše, že vložená fleška je malá.Na "Službu pause" by to stačilo, jak mi píše, ale na to jsem zatím nepřišla, jak to spustit.Tak to už asi vzdám.

doplněno 02.02.15 16:36:

Jak popisuji výše, vyzkoušela jsem všechno možné i nemožné -nefungovalo.Pak mě napadlo (nevím proč tak pozdě !), napojit settobox od UPS,( místo karty ) který mám u druhé televize a ejhle ! Nic jsem nemusela formátovat, aktualizovat, Usb ihned našla ! zatím jsem nahrála jeden 2hodinový film a fleška je zaplněná z 10 % ! - mám 32 GB. Přeji všem, aby se jim to také povedlo podle jejich představ ! Mirka

Datum: 18.01.15 13:22

kouknul bych se v PC jaký formát má ta první fleshka, která tam funguje. např NTFS a podle toho zformároval v PC tu druhou, aby byly opravdu stejné.

Od: sanny
Datum: 25.01.16 09:20

Mam TV LG 43 LF 630V. V návodu i prodejce mi řekl,že jde nahrávat pouze na externí HDD. Zkoušel jsem připojit 32 GB USB 3,0,TV mi ho načetl a nahrává v pohodě. Zkrátka na USB to nahrává. Na HDD také nahrávám,nicméně pak už PC HDD vůbec nenačte. USB po připojení na PC načte pouze se soubory z Windows.(kvůli autorským právům). Největší výhoda v USB je,že nevyžaduje k připojení kabel,který bývá u HDD dosti krátký,a z důvodu menšího napětí nelze použít delší,a USB je hlavně tichý.

Od: ladinek
Datum: 06.03.16 21:12

Mám usb 16GB naformátoval jsem ho v počítači na exFAT32 a šlape v pohodě.Pokud je usb nový a dáš do TV tak normálně nahrává.Jakmile ho dáš do PC a něco nahraješ pak to TV nenahrává pořady a musíš formátovat v PC exFAT32.

Datum: 12.06.16 18:46

Já mám podobný problém,co se týče nahrávání na USB flash disk (32GB). Mám ji naformátovanou na NTFS a pokud je záznam delší než 4gb (Evolveo DVB-T STB),tak po dosažení tohoto množství dat,začne přístroj ukládat záznam do nového souboru.Já bych ale potřeboval,aby soubor byl vcelku. Je to vlastnost STB,nebo disku?

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.