Samsung S3

Od: Datum: 12.12.13 15:39 odpovědí: 9 změna: 12.12.13 19:01

Zdravim.
Otazka ohledně S3 - ve zpravach mam několik doručenych a chci odstranit pouze jednu. Když to dělam,tak se mi odstrani pouze text sms,ale jmeno zustane...
Je to normalni? Nebo to je nějaka harwarova chyba?
Diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.13 15:46

Dlouze podrž prst na zprávě až ti vyběhne menu s možnostmi. Dáš smazet/odstranit. Pokud to děláš právě tak, tak se nejspíš jedná o chybu

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.12.13 15:50

dělam to tak a stejně,takže hardwar chyba

Od: zepe®
Datum: 12.12.13 15:53

to spiš software. preinstaloval bych aplikaci na SMS

Datum: 12.12.13 15:56

pokud je vice zprav od jednoho odesilatele, potom po tuknuti na zpravu se otevre okno se vsemi zpravami tehoz odesilatele konverzace). Zmacknu kos, vyberu kterou smazat, potvrdim a vratim se do seznamu zprav. Odesilatel zustava, zmeni se datum posl.zpravy, pokud jsem smazal tu posledni. Vyberu-li ale od jednoho odesilatele smazat vse, tak zmizi odesilatel ze seznamu.

Chova se Vam to jinak?

Datum: 12.12.13 16:10

ja pravě když chci smazat jen jednu konverzaci (sms) tak se odstrani pouze text,ale jmeno zustava... a je to prazdny.

ale když dam odstranit vše,tak mi zmizi uplně všechno...

pravě ten odesilatel mi zustava - jen jmeno

Datum: 12.12.13 16:12

a verze Androidu? Ja mam 4.1.2

Datum: 12.12.13 17:07

stejna

Datum: 12.12.13 18:35

no a to mazani delate jak jsem naznacil ja nebo kolega s tim dlouhym stiskem na zprave?

Datum: 12.12.13 19:01

Uz jsem vyzkousel vsechny moznosti. Taky to zkusili ve vodafonu, takze software asi...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.