Koupě průmyslového vysavače

Od: Datum: 07.12.13 19:25 odpovědí: 10 změna: 08.12.13 17:02

Ahoj, chtěla bych koupit manželovi k vánocům tento vysavač. Je to velmi přijatelná cena, ale bojím se, aby byl dostatečně výkonný. Používal by ho v kotelně, garáži i vysavání v autě. Poradíte mi prosím, jestli je tento vysavač vhodný? Nebo jestli ho někdo máte, jak jste s ním spokojený? Díky. http://www.lidl.cz/cps/rde/SI…htm?action=showDetail&id=2344

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.13 19:42

Tento vysavač odpovídá pravděpodobně totožnému:http://www.mall.cz/prumyslove-vysavace/karcher-wd-2-200

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.12.13 19:45

S tím uvedeným výše není srovnatelný vůbec, doporučuji Vám za sebe ten Vámi vybraný z Lidlu.

Datum: 07.12.13 20:36

Taky si myslím, že ten Lídlový není špatný. Měl jsem možnost pracovat s vícero nářadím tam koupeným - a nebylo to tak špatné. Příjemné je i to, že v případě problému Vám prostě vrátí peníze a nedělají problém.

Datum: 07.12.13 21:06

jaký je přepočet u vzduchu? platí že 1m3 je 1000l? lidlový totiž píšou 2,2m3/min a karcher má 65l/s pokud to přepočtu tak u lidlovýho mě to vychází 36,6l/s což je dost velký rozdíl

Od: paw®
Datum: 07.12.13 22:18
Pokud se na svete od rana nkc nezmenilo, tak.stale plati, ze 1m^3=1000 l.
U vseho tohoto naradi plati, jak moc je chcete pouzivat. Na takove to domaci vysavani (od vrtani, vysat garaz,...) to staci.

Datum: 08.12.13 17:02
Ono až tak u vysavace nejde o průtok vzduchu, jako o podtlak a tam uz takový rozdíl není. Výhoda v lidlu je, ze když se pokazí bez řeči vrátí peníze a u něčeho mají záruku tři roky.

Od: martin1965*
Datum: 08.12.13 02:53

Otázka je na průmyslový vysavač, jelikož provozuji restauraci tak se mě nejvíce osvědčil vysavač Columbus XP 2 na běžné plochy, koberce atd. pokud vysáváte hrubší material, pak doporučuji Wap Alto ten vysaje všechno - otázka je jestli se to dá pak unést a vysypat.

Od: bmbx®
Datum: 08.12.13 06:16

V otázce nevidím nic o průmyslovém vysavači, ale zda vybraný vysavač bude vyhovovat na dílnu, kotelnu, auto...

Od: celp®
Datum: 08.12.13 08:00

Dobrý den.V pohodě jej kupte. Pro hobby potřeby je dostatečně výkonný.

Datum: 08.12.13 13:05

Mám ten větší (PNTS 1500 B2 - 30 l, 180 mbar, 1,5 kW + zásuvka do 2,2 kW) a jsem naprosto spokojen. Vysaje i mech z dlažby (nekecám) :-D Sáčky se dají normálně koupit za celkem dobrou cenu ( http://www.e-sacky.cz/textiln…ky/vyrobce-zarizeni-parkside/ ).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.