Holící strojek do 2tis

Od: Datum: 05.12.13 20:37 odpovědí: 7 změna: 06.12.13 09:30

Dobrý večer, chtěla bych příteli koupit holící strojek, protože doteď se holil strojkem na vlasy...Mohl by mi někdo z vlastní zkušenosti poradit, který by byl dobrý, asi bych tak řekla do dvou tisíc maximálně...Určitě i nějaký levnější by mohl být dobrý :) Děkuju za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.12.13 20:40

Dobrý den, pokud by to mohl být zastřihávač, tak se podívejte viz odkaz. Zdravím!

https://www.poradte.cz/elektr…trojek-na-vlasy-i-holeni.html

doplněno 05.12.13 20:43:

oprava - zastřihovač

doplněno 05.12.13 20:54:

Rozumím. Ale, stejně bych zůstal u té značky Philips. Ta "kolečka" jsou holící frézky .

Ohodnoceno: 0x

Od: janulek
Datum: 05.12.13 20:44

Děkuji, ale to právě má, on by chtěl vyloženě na holení, třeba stěma třema kolečkama :)

Datum: 05.12.13 20:43

No, jestli se doposud holil strojkem na vlasy, mohl by mu vyhovovat Philips RQ 1151/16 Senso Touch. Je akumulátorový, vodovzdorný, má i nástavec na střih a je fakt dobrej. Mrkněte se na něj, ale stojí o pětistovku víc. Doporučuji ho, nezklamete!

Datum: 05.12.13 21:15

Podobný Philips používám už 15 let.Ne ten původní,ale už jsem koupil třetí.Naprostá spokojenost.

JABRAKA

Datum: 05.12.13 22:37

strojky se dělí na 2 typy: jeden má tenkou do oblouku ohlou velkou fólijku (jmenuje se planžeta) přes celou hlavici přístroje, pod fólijkou běhají sem tam nože - holí se s tím líp (holí to do hladka a rychlejc), ale na moc dlouhý vousy to už nezabírá, chvilku trvá, než si na strojek kůže zvykne;
druhý má točící se nože (obyč. 3) a nad nimi pevnější krytky - plocha, kterou se holí, je menší, holí se s tím hůř (ve smyslu, že vyholit se do hladka trvá dýl a asi to tak dohladka ani není), měl by zabírat i na delší vousy;
u toho fólijkovýho, resp. planžetovýho, nevyhnutelně po nějaké době (v lepším případě za hodně let) dojde k tomu, že planžeta praskne, tím je s holením konec a musí se koupit náhradní; a tady nastává zádrhel, náhradní planžety jsou nestoudně drahý - klidně můžou stát skoro půlku ceny celýho přístroje, pokud jste ho sehnala se slevou (na starý typy už planžety neseženete); když jsem se s tímhle setkal už u druhýho planžetovýho přístroje, řekl jsem si, že už toho bylo dost, a rozhodl se, že si budu kupovat jen ty nejlacinější strojky od Vietnamců - stojí doslova snad pod pár stovek, takže se to vyplatí, i kdybych je měl měnit co jeden, dva roky...;
zatím k tomu ovšem vlastně nedošlo - mám totiž jeden s těma nožema - (Philips a mimochodem žádná sláva - nějak je to naprasklý (ne od pádu), takže slepený, odčas blbnou osičky těch nožů, zanáší se kontakt (i kdyby se stroj čistil jakkoliv), takže se musí občas prolejt lék. benzinem - prostě výrobek na pár roků, no ale zatím funguje),
druhý jsem koupil u stánku (Čína) v r. 2003, taky ten 3 nožovej typ, navíc se dá holit jen přes dobíjecí akumulátor - dodneška v něm mám tu původní baterku, jede bez závad, pravda používám ho jen občas...;
takže asi tak - nikdy bych si už nekoupil nic jinýho než nejlacinější dosažitelnej výrobek, ty značkový odejdou zhruba stejně rychle, jen stojí několikrát víc, a kupovat ty planžety je nesmysl, to spánembohem zahodím celej strojek a koupím novej...

Ohodnoceno: 1x

Od: olaf71*
Datum: 06.12.13 07:49

Braun Series5 5050cc, to je strojek pro chlapa. cena je maličko vyšší

Od: lego®
Datum: 06.12.13 09:30

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.