O2 - Příliš mnoho pokusů o nabití

Od: Datum: 05.12.13 16:08 odpovědí: 3 změna: 05.12.13 16:53

Dobrý den, před měsícem jsem si od O2 koupila dobíjecí kupon, ale špatně jsem seškrábala kód, že jsem nmohla rozluštit první dvě číslice, takže jsem zkoušela různé kombinace, aby se mi kredit dobil, což se nakonec povedlo. Teď ale jsem si koupila další kupon, číslo už jsem seškrábala dobře, ale při zadávání kódu mi to napíše, že bylo příliš mnoho chybných pokusů o nabití. Nevíte někdo, co s tím? Moc děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: foo*
Datum: 05.12.13 16:18

zkuste zavolat na O2 infolinku nebo zajděte na pobočku, neznám žádný způsob jak se tohoto problému zbavit sám doma.. na pobočce by tento problém měli odstranit

Ohodnoceno: 0x

Od: mariohlas*
Datum: 05.12.13 16:24

Jděte do nejbližší firemní prodejny O2, tam to s Vámi vyřeší. (Druhá možnost je tlf servis O2, ale tu bych použil, jen kdybych měl do fir. prodejny> 10 km pěšky ve vánici, hi.)

Od: fribble*
Datum: 05.12.13 16:53

Já si na infolinku nemohu stěžovat, trvá to chvíli, než se přes "plechovou hubu" prokoušete na operátora, ale pak jsou docela vstřícní a zatím vždy pomohli.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.