Nový problém s pračkou Whirlpool AWE 7616

Od: Datum: 30.11.13 09:49 odpovědí: 3 změna: 30.11.13 13:36

Nedávno jsem zde na fóru psal o problému se samovolným vypínáním pračky Whirlpool AWE 7616. Poruchu jsem nakonec odstranil důkladnou očistou topné spirály a pračka od té doby prala bez problémů. Teprve však cca po třech týdnech jsem si udělal čas na konečné smontování pračky. Hýbal jsem přitom s deskou programátoru a přívodními kabely a k mému zděšení pračka začala poté opět zlobit. Po zapnutí pračky svítí žlutá kontrolka s emblémem zámku a kontrolka Start bliká, a to na na jakémkoliv programu. Jak jsem zjistil, indikace znamená problém se zámkem víka. Vyměnil jsem proto zámek a nechal nahrát nový software přímo na pobočce firmy Whirlpool a zkontroloval všechny kontakty. Nepomohlo to, problém trvá i nadále.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hujer123*
Datum: 30.11.13 10:00

Přemostil bych na zkoušku spínač dvířek vodičem. Pokud problém přetrvá, můžete vyloučit spínač jak zdroj problému.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 30.11.13 10:52
avatar

to co popisujete tak dělá také při nedokončeném praní a vypnutí přívodu. Pomůže reset programu

Ohodnoceno: 1x
 
Od: agnus*
Datum: 30.11.13 13:36

Je zde nahrán nový software, takže předešlé nastavení se vymazalo. Zámek je zbrusu nový, i když to neznamená, že musí být funkční. Z desky programátoru vedou k zámku tři kabely, do prostředního jde 230 V, krajní jsou nulové. To platí jak pro otevřené, tak pro zavřené víko. Při zavření víka se tak nic nezmění.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.