Mapa do Huawei Y300

Od: Datum: 29.11.13 22:47 odpovědí: 5 změna: 11.04.14 20:42

Dobrý den.

prosím, dokáže mi někdo poradit, jak a kde vzít mapu do Huawei Ascend Y300,

aniž bych musela mít telefon připojený k internetu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.13 22:51

aplikace mapy.cz vám nabídne stažení offline mapy celé ČR na paměťovou kartu, má kolem 300 MB :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.11.13 00:23

tak jsem se na koukla, ale je tam jen poslání odkazu do mobilu, což je mi k ničemu.

Datum: 05.04.14 13:29

Je to myšleno tak, že v Obchodu play, kde si stahujete aplikace, hry, si stáhnete aplikaci jménem mapy.cz. Tuto aplikaci si po instalaci v mobilu otevřete a v nastavení máte možnost si stáhnout mapové podklady. Mají necelých 320 MB.

Datum: 11.04.14 20:40

To je opět ale nutnost mít mobil připojený na net.

Datum: 11.04.14 20:42

Samozřejmě, že když si chcete stáhnout do mobilu aplikaci, potřebujete připojení na net, to je snad logické. Toto připojení je ovšem jednorázové a můžete si to stáhnout kdekoliv na nějaké veřejné WiFi síti. V aplikaci potvrdíte stažení map, počkáte až se stáhnout a od té doby internetové připojení NEPOTŘEBUJETE.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.