Škrábanec na nové chladničce

Od: Datum: 08.01.14 10:33 odpovědí: 10 změna: 13.01.14 11:23

Dobrý den, stala se nám taková nepříjemná věc, tak snad mi třeba někdo poradí. Koupili jsme si kombinovanou chladničku Whirpool, vše bylo v pořádku, dovezli nám ji v pořádku, ale asi jak jsme ji dávali na místo, tak jsme ji asi něčím škrábli na dveřích a je tam rýha až do černé části dveří. Vůbec nevíme jak se to mohlo stát, vypadá to jak škráblé hřebíkem nebo klíčem nebo něco takového. Nevíte čím by se to dalo alespoň nějak spravit a trochu zachránit? Napadlo nás, že by se to dalo spravit třeba tím perem na škráblý lak na autě, ale nevím jestli by to fungovalo i na lednici. Nemáte s tím někdo zkušenost a nebo neznáte něco jiného co by se dalo použít? Jsme z toho hodně špatní. Děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.01.14 10:39

u nás se škrábance na lednici řeší samolepkama a nebo magnetkama a třeba i nějakým pohledem co jsme dostali

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.14 12:09

Prodává se v lahviče velmi bílý lak - tekutý smalt na opravu van, sporáků.. Je docela hustý a šrábanec i vyplní. Koupíte velmi jemný štěteček, jen pár chlupů, nebo si uděláte vlastní z lidských vlasů a velmi pečlivě šrábanec vyplníte (co nejméně přetahujte) aby to bylo v rovině, tedy nedělalo to ani kapku, ani ďolík (předem samozřejmě místo se škrábancem vyčistíte a odmastíte) . Počítejte s tím, že tento lak téměř nesesychá, takže když uděláte bouli, tak tam zůstane.

Před použitím lak otestujte na neviditlném kousku lednice, jestli sedí barva.

Ale vidět to bude vždy, takže nálepka, nebo magnetka to jistí. Ale natřít je to dobré, jinak to bude reznout.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: iso*
Datum: 08.01.14 14:34

ještě jsem na internetu našla tohle http://www.drogeriemartina.cz…vy-bileho-smaltu,1008285.html

myslíte, že by to pomohlo?

Od: plldl
Datum: 08.01.14 15:40

a nešlo byto něják uhrát že tam ten škrábanec už byl a že to chcete reklamovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iso*
Datum: 08.01.14 16:00

to asi ne, protože po dodání se má lednice skontrolovat a nahlásit do 24 hodin případné závady způsobené přepravou a nám se to stalo až třetí den a je to na dveřích na viditelném místě, tada vůbec nevíme jak se to mohlo stát, nejsme si ničeho vědomy, že bychom to o něco škrábli a taky nevíme čím bychom způsobili takový hluboký škrábanec

Od: kami95
Datum: 08.01.14 17:09

A víte jistě, že když je to tak velká rýha, nebylo to tam už při koupi? Jinak to pero je dobrý nápad, myslím, že by to fungovat mohlo..jinak samolepka nebo magnetky..nebo zkusit zalakovat bílým lakem na nehty..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iso*
Datum: 08.01.14 17:22

Ne ne fakt tam nic nebylo, vše bylo v pořádku až dneska ráno mamka chtěla začít utírat suchým hadříkem dvířka a přišli jsme na to. A to víme jistě že ještě večer tam nic nebylo, fakt záhada vůbec nevíme jak se to mohlo stát, tak jsme si říkali že se to stalo asi při přemísťování jak jsme ji dávali na místo, ale fakt nevíme. Protože když nám tu lednici dovezli tak jsme ji opravdu důkladně prohlíželi a nic tam nebylo.

Od: lfdkmfk
Datum: 08.01.14 18:33

a nebo tam ten škrábanec už byl v krámu a oni to jenom něčím zabarvils a jak jste to utrel tak se to asi smylo

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iso*
Datum: 08.01.14 19:44

možné to je já fakt nevím, ale co teď s tím?

Od: kladivko
Datum: 13.01.14 11:23
Dobrý den, víte uplne vás chápu, člověk si koupi novou věc a má z ni radost. Ale vemte to tak, ze je to spotřebič a ten doslouzi. Tak to zatrete bílým lakem na nehty a je vymalováno. Nedelat s tim vědu. Drive me take tohle stvalo, ale člověk věkem začne rozlišovat podstatné věci. Pozdravuj maminku. R.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.