Problikne kontrolka a nezapne obraz

Od: Datum: 26.11.13 13:13 odpovědí: 11 změna: 27.11.13 13:43

Dobry den, potrebuju poradit z LCD televizi CHANGHONG LT32GJ01E, sviti mi cervena kontrolka a pouze problikne zelena a obraz nenaskoci... cim to muze byt zpusobeno a jak ji zapnout,je mozny aby byla zakodovana..? diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.13 13:19
Měli jsme něco podobného a byla to pojistka - cca 1500. U tchýně se zase stejně projevoval rozbitý startér - vyhodit TV.
Takže to chce opraváře... :(
Ohodnoceno: 0x

Od: radekvesel83*
Datum: 26.11.13 13:25

to je hezky, vcera nam trvalo ji zapnout asi hodinu, pak uz behem dne hrala v pohode i po vypnuti asi na hodinu se v pohode zaplapla bez problemu, v noci jsme ji vypnuly pres casovac a rano uz nesla spustit vubec...

Od: ben®
Datum: 26.11.13 13:24

Dobrý den, jestli je ta TV zakódovaná to nevím. Patrně by ji musel někdo (Vy) zakódovat.

Zkuste zapínat DO a také tlačítkem na TV (pokud tam je). Jinak můžete i TV zcela vypnout (vytáhnout kabel) a opět ji po chvilce spustit, jestli by to pomohlo. Také se podívejte i do manuálu (možné závady). Nový firmware jste neinstaloval? Zdravím!

doplněno 26.11.13 13:33:

Rozumím. Ta el. pojistka to nebude - to by už nešlo vůbec nic. Zkuste ten vypínač na těle TV a do toho DO vložit nové baterie. A nebo to bude ta dětská pojistka. Až TV naskočí, tak dejte v menu raději i volbu Tovární nastavení.

Datum: 26.11.13 13:27

dobry den, nic jsem neinstaloval...

Datum: 26.11.13 13:27

Moje televize se chovala podobně, když jsem si omylem zapnul dětskou pojistku. Odemykala se dlouhým podržením zapínacího tlačítka na dálkáči. Nicméně byla to jiná TV, u tebe může být všechno jinak.

Datum: 26.11.13 13:29

vcera se nam povedla zapnout asi po hodine a to tak ze manzelka pomackala nejak ovladac a televize naskocila...

Datum: 26.11.13 13:35

Jestli je to ovladač, který může ovládat i další zařízení, pravděpodobně bylo navoleno jiné zařízení než televize.

Datum: 26.11.13 14:23

koukal jsem a ovladac se lisi pouze tipem televize, jinak znacka je stejna jako TV... jak tet z toho aby TV naskocila...

Od: mkat®
Datum: 26.11.13 17:22

Nemate originalny ovladač k vašej TV?Skuste zohnať originalny, aby ste vedeli vylučiť vadu ovladačky.Ale takto sa môže prejavovať aj zavada v tv.Môže byť zavada v zdroji ,vadny nejaky kondenzator.Studeny spoj,atd...

Od: pavelv*
Datum: 26.11.13 18:38

Velice snadno to může dělat tlačítko ovladače, jak ho zmáčknete, a bude mít špatný kontakt, vyšle místo jednoho impulsu dva a televize se opět vypne. Zkuste tlačítko pořádně a rychle zmáčknout, případně jestli jde zapnout na televizi... Nebo výměna dálkače... Začalo to dělat najednou, nebo jak k tomu došlo?

Od: bmbx®
Datum: 27.11.13 13:43

Má TV vypínač na sobě? Některé TV pokud se vypnou tlačítkem na TV tak jdou zase zapnout tím tlačítkem, tím by šlo vyloučit závadu dálkového ovladače...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.