Jakou baterii k zesilovači?

Od: Datum: 20.11.13 21:15 odpovědí: 3 změna: 27.11.13 18:24

Ahoj jaké baterie/baterii (ne olověnou), nebo nějak zapojené baterie by jste mi doporučili k tomuhle zesíku? :http://stavebnice.postreh.com/select.php

mám ho zapojený na 2 Ohmy a ta/ty baterie by měly mit 9-18V a počáteční proud 1,2-2 Ampéry

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.13 21:17
Modelarskou aku pro modely, lipol. Přes 100A není problém. Aukro je jich plně za zajímavé ceny, klidně zkus značku Turnigy, ale počítej se speciální nabíječkou s balancerem pro lipol.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.11.13 18:24

je to zajímavý nápad, ale je to celkem drahé našel jsem si tráfko, ale to není přenosné (reprodukce kdekoli naplace, nebo kde to neznám) a reprodukce není možná...

Datum: 20.11.13 23:27

Nejpoužívanější aku do el.nářadí mají kolem 1,5Ahod .Vydrží tedy při tebou požadovaném proudu necelou hodinu.Určitě bych použil přípojku do auta,nebo síťový zdroj,.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.