Uživatelská příručka pro Multimetr

Od: Datum: 19.11.13 19:13 odpovědí: 4 změna: 20.11.13 17:39

Dobrý den, nevěděl by někdo, kde mohu stahnout uživatelskou příručku v českém jazyce pro multimetr Chauvin Arnoux C.A 5220 G? Předem moc děkuji za rady. Přeji všem hezký den.

doplněno 20.11.13 07:23:

Sice jste všichni hodní, že se mi snažíte poradit, ale nikdo mi neporadil, kde mohu sehat uživatelskou příručku, kde zjistím co vše se dá s tímto multimetrem měřit a hlavně jak. Samozřejmě, že základní věci si odvodím, ale chtěl jsem se s tímto přístrojem seznámit pořádně. I tak děkuji všem za radu a přeji hezký den.

Kdyby přeci jen náhodou někdo sehnal uživatelskou příručku v českém jazyce, budu vděčný. Kina.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: host
Datum: 19.11.13 20:51

Ze zákona je vám povinen poskytnout návod v českém jazyce prodejce. Pokud ho váš prodejce nemá, jsou i jiné firmy, které tento multimetr prodávají. Je to sice důmyslný, ale snadno ovladatelný čtyřmístný multimetr s automatickým nastavováním rozsahů. Snadno poznáte vstupní svorky - společnou COMMON, pak pro měřené veličiny a zvláštní pro měření velkých proudů. Přepínač rozsahů je dobře popsaný, stejně jako tlačítka pod displejem: přepínání stejnosměrné= / střídavé ~ veličiny, vypsání minimální nebo maximální měřené hodnoty v probíhajícím měření MIN/MAX, podržení právě naměřené aktuální hodnoty na displeji HOLD a pod.

Technické údaje a funkce najdete na webu.

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 19.11.13 21:06

Pokud byl koupen zde (což bohužel neuvádíte), musí! to být česky!

Datum: 19.11.13 22:18

Český návod asi ani neexistuje. Ale nechápu, na co ho potřebuješ, když je v něm stejně jen základní ovládání (na to snad návod nepotřebuješ).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.