Telefon do 3300 Kč

Od: Datum: 19.11.13 17:52 odpovědí: 22 změna: 25.11.13 09:00

Jaký je rozdíl mezi telefony obyčejnými a těmi vybavenějšími? Co mi přinesou navíc kromě většího displeje? Myslím tím ty za 6000 Kč a výše. Pro mne je podstatné, aby měl WIFI, rozlišení zvuků vyzvánění, vibrace, "velkou" dotykovou klávesnici, velké ikony i relativně velké popisky. Jakými zbytečnostmi se takové telefony dále liší?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.13 17:53

Budute se divit, ale u mě byl větší displej jedním z hlavních kriterií. Ty dražší jsou samozřejmě výkonější. Mají hezčí zoobrazení, většinou i silnější baterii ...

doplněno 19.11.13 17:54:

nevím jak moc se v tom vyznáte ale dražší mají větší RAM , více jader, lepší taktování procesorů ..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.11.13 17:55

Jsou výkonější, tedy i svižnější. Na malém displeyi bude klávesnice menší, než na větším. Můžou se lišit i rozlišením displeye, funkce mají vesměs stejné.

Datum: 19.11.13 20:49

rozdíl je v : rozlišení a typu displeje, rychlosti, svižnosti, věšinou i kapacitě, kvalitnějším internetovým prohlížečem, nesekají se aplikace ani hry, atd.. :)

Od: zvidalek*
Datum: 21.11.13 17:34

Vybral bych Nokia Asha 306. Wifi má.OK?

Datum: 22.11.13 10:25

Ne, za tu cenu jsou mnohém lepší telefony! já měla třeba HTC one V, Samsung S, atd. Určitě nedoporučuji! Kamarád ji měl a je to katastrofa!

Od: checker
Datum: 22.11.13 10:35

Za 3100Kč seženete HUAWEI Ascend Y300, což je mobil v této cenové hladině jeden z nejlepších. Jeho mínus je ale vzhled... .

http://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-ascend-y300/

Datum: 22.11.13 20:35

Už se blížíme. Dám 2000 Kč za Huauwei Y210. WIFI, GPS, velká baterie. Co víc já potřebuji?

doplněno 22.11.13 20:38:

Dá se říct, že čím horší foťák, tím lépe, pokud to sníží cenu. Mobilem fotím jen z recese.

Datum: 22.11.13 20:56

Jako velice nenáročnému uživateli by i ten Huawei Y210 vystačil, ale musíte počítat s častým zasekáváním, jelikož 256 MB RAM je málo a aplikace s tímto moc nevyužijete.

Datum: 22.11.13 20:59

To už bych vám spíše doporučil http://mobilni-telefony.heure…310-galaxy-young/specifikace/

Za 2200 Kč. Má ho spolužák, sice si stěžuje, že je to krám, ale v pohodě ho využivá na komunikaci přes net a občasné hraní her... . a RAM má 750MB, což je dobré.

Datum: 23.11.13 11:58

Tak vidíte, Samsung jsem zásadně nechtěl a opravdu jsem si nakonec koupil Young. Mně u Samsunga vadí ty jejich přednastavené ikony v menu, které nikdy nepoužiju a odstranit nejdou. Ale asi proto je to "Young". Díky za rady všem. Doufám, že nezešílím nad velikostí (malostí) klávesnice.

Od: demijan*
Datum: 23.11.13 12:13
Věřte mi ze zesilite z toho telefonu a kor zasekavani mobilu , až budete chtít něco rychle najít a sekne vám to tak budete silet mnohem vice , měl jsem Samsunga a po zaruce odesel , ta znacka kvalitni není .

Datum: 23.11.13 12:23

to není dané značkou ... to je dané operačním systémem "android" ten se seká ne mobil- jinak dnes si už nevyberete a stejně za dva roky užívání ten mobil bude na nic (zastaralý i omlácený) že si sám budete chtít koupit nový. Samsung je kvalitní značka - možná ne podle vás, ale podle mezinárodních testů v které byly zanešení asi všichni výrobci mobilních telefonů byl v první top 10.

doplněno 24.11.13 10:32:

to jste opravdu s tou SIII na nekvalitní kus, nic méně musím souhlasit s tím že iOS je lepší ...

Datum: 23.11.13 12:27

měl samsunga galaxy s3 a neskutečný,fakt zasekavalo. Kdyby to nebyl android věřim že to bude dobrý,ale android je nevyhovující. IOS u mě zvítězil

Datum: 23.11.13 17:37

S3 se vám zasekávalo? No vidíte a mě vůbec. Tak kde asi bude chyba?

Datum: 23.11.13 18:21

chyba v androidu! záleží jakou máte verzi a jakou měl já .. Po záruce odešel displej no a to byl nosen v pouzdre a pak mi v servisu byla řečena cena opravy ..tak jsem ho radši zahodil a koupil iphona a tadá a měl jsem několik verzí ios ani jednou neseklo ,žádná nuda s tim ,tolik aplikací a výběru ,takhle jsem nikdy nebyl nadšenej z mobilu. a zůstanu u iphona napořád.

Datum: 23.11.13 23:27

Verze androidu byly stejné, tedy pokud jste aktualizoval při vydání novější. To jste měl nejspíš smůlu na kus, nezaznamenal jsem masivní kritiku na zasekávání s3. To spíš na levnější verze androidů

Datum: 24.11.13 09:57

i to je možné,ale vracet se k androidu už nehodlám .

Datum: 23.11.13 14:44

Možná zešílím, ale z těch rádobykrásných pozadí pro děti. Když se telefon probudí, je tam pozadí, které mne vytáčí a neumím ho změnit. Pak, po odemčení, se zobrazí jiné , a to změnit umím. Dáte radu?, když už...

Datum: 23.11.13 15:11

jako když stisknete odemykání tak se objeví jiné jo? .. zkuste nějaký obrázek ,nebo pozadí vybrat a tam by to mělo být jak to chcete nastavit.Nebo jináč netušim. Jak mám iphona teď tak tam se mě to zeptá jestli to chci na obě nebo jen při odemykání ,nebo rovnou na plochu po odemčení.

Datum: 23.11.13 15:23

Na S3 mini to mám pod tlačítkem "lock screen" v nastavení. Netuším jak je to přesně v češtině, něco jako "uzamykací obrazovka".

Datum: 23.11.13 19:25

Jo, povedlo se. Jen je potřeba asi stahnout nějaké jednobarevné pozadí. Samsung je vynálezce nesmyslných pindovin. Ale vybavení za ty prachy OK. Samozřejmě graficky náležitě opindované.

Datum: 25.11.13 09:00

Já bych vám doporučila tento: http://www.mobil-bar.cz/samsu…xy-fame-metalic-blue/d-76037/,sama jsem ho z těchto stránek kupila,je levnější ,jelikož je z EU,koupila jsem ho ze dvou důvodů,měla jsem před tím také Samsung a byla jsem s ním velice spokojena,sloužil mi 6 let.Teď mám rok tento,koupila jsem ho hlavně kvůli tomu,že umí blokovat čísla a sms se kterými nechcete komunikovat,nikdy se mi nesekl,běží perfektně a docela rychle.Mám tam nahraných spoustu aplikací a jsem spokojená.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.