Kde koupit mobil

Od: Datum: 19.11.13 15:17 odpovědí: 11 změna: 21.11.13 15:01

Ahoj. Potřeboval bych poradit, kde si mám vybrat mobil za dobrou cenu, ale zároveň chci taky jistotu, že nebude problém s možnou reklamací. Máte zkušenost s nějakým eshopem, kde si budu moct vybrat k mobilu i příslušenství jako třeba držák do auta nebo paměěťovou kartu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.13 15:28

rozhodne mp.cz ! :) Skvělé ceny ve slevách na pobočkách, záruka a servis super! Již u nich nakupuji telefony 4roky! :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.11.13 15:32

jay..., nějak tomu nerozumím Již u nich nakupuji telefony 4roky!

co to znamená?

Datum: 19.11.13 15:34

za poslední 4 roky jsem vystřídala nad 30 mobilů, rychle mě vždy omrzí :D a všechny odtud, jinam už ani nevlezu :).

Datum: 19.11.13 16:24

Jay? 30 mobilů? ty s nimi netelefonuješ? já mám mobil 10 let starý, zavolám si a příjmu hovor a fertych ! V čem tě omrzej?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.11.13 18:01

mám je na hraní her, foťák,internet a mp3. A volání je samozřejmost a sms.

Datum: 19.11.13 15:30

Ahoj, eshop je to nejhloupější co Ti mohu poradit. Jedině kamenný obchod a ještě nějaký, který funguje delší dobu. Eshopy poškozují různí vychcánkové a proč platit dopravu? A při pozdější reklamaci posílat věci sem a tam? Nevím co se to s lidma děje, všechno chtěj přes pc, beru to u lidí těžce nemocných, nebo nějak jinak nemohoucích, ale jinak mi to připadá dost divné.

Ale možná jsem divný já, který se vzpouzí dnešní společnosti...

Od: pepr®
Datum: 19.11.13 16:58

Hlavní důvod je ten, že přes net je to ve většině případů levnější. Kolikrát i s dopravou.

Eshopy poškozují různí vychcánkové... nesmíte si vybrat naprosto neznámý eshop. Je to jako s tím: Jedině kamenný obchod a ještě nějaký, který funguje delší dobu.Taky je třeba vybírat mezi zavedenými eshopy s "tradicí".

Ale jasně, každý to máme jinak, taky některé věci radši nakupuju "na živo" třeba boty (je třeba vyzkoušet) nebo hodinky (na obr. vypadají jinak a taky je třeba zkusit jak sedí).

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.11.13 15:36

Zkus si vybrat nějakou kamennou prodejnu,ale ne pekařství.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.11.13 20:14

mám mobil z velkého elektra Electroworld (je kamenné ale dá se nakoupit i přes eshop a pak reklamovat na prodejně) , byl nejlenější ve městě a je přímo určen pro český trh, já bych to řešila takto :)

Od: johnyb
Datum: 21.11.13 14:23

Ahoj Honzo, jestli chceš eshop, tak bych doporučil mrknout se na cesky-mobil.cz. Mají širokou nabídku za perfektní ceny a pokud bydlíš poblíž nějakého jejich výdejního místa, nemusíš platit ani dopravu=). Co se týče reklamace, tak to by taky neměl být problém, ale pokud chceš 100% jistotu, vyber si mobil z CZ-distribuce, protože potom můžeš mobil reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu výrobce. A co se týče příslušenství, taky si tam učitě vybereš.

Od: bmbx®
Datum: 21.11.13 15:01

Opět zde někdo kupuje s obavami, že se to porouchá a myslí na reklamaci :-D

Nikdy jsem neměl problém s kupováním zboží z neoficiální cz distribuce, je to levnější a s reklamací nebývá problém. Proč cpát peníze za cz distribuci? Dovážejí ve velkém, tak by to mělo být naopak levnější, nezdá se vám, že je na tom asi něco špatně? :-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.