Rodiče nemají rádi sluchátka

Od: Datum: 18.11.13 22:27 odpovědí: 4 změna: 20.11.13 06:25
Ahoj, rád bych používal sluchátka, ale rodičům se to nelíbí. Sestra má sluchátka na plno a neslyší je. Rodiče si myslí že to budu dělat taky. Já si chci dát malou hlasitost a budu normalne slyšet. Cestou do školy bych si je dal víc, protože s nikým nemluvím. Rodiče říkají, že to ničí sluch, nebudu vnímat a budu to mít jenom furt na uších. Mám sice dobré sluchátka, ale používám je maximálně na skype. Jak zakročit? Chtěl bych si i pouštět hudbu před spaním - nastavil bych si, aby se za půl hodiny vypla a nehrála by celou noc. Miluju hudbu, ale nemůžu ji poslouchat. Co udělat a jak zakročit? Děkuji moc!
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: zabu
Datum: 18.11.13 23:41

Pouštěj si hudbu bez sluchátek, a ještě rádi ti sluch. dovolí, Hi. Možná. Nebo ti zatrhnou poslech úplně. To je riziko "podnikání".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: edge®
Datum: 19.11.13 00:00

Pokud se pohybuješ po městě tak se sluchátky neslyšíš ruch. Takže třeba přijíždějící tramvaj i přesto, že řidič urputně zvoní tě přejede protože ty se neohlídneš ani ji neslyšíš... Takže hudba na plno na ulici ne, ale při jízdě tramvají nebo jiným dopravním prostředkem proč ne... A na doma taky není žádný problém snad jen v rodičích.

Myslím, že se bojí hlavně na to aby se ti něco nestalo na ulici když nic neslyšíš. Tvoje sestra evidentně rodiče neslyší ikdyž sluchátka na hlavě nemá. Pokud je již starší a pubertálním věku...

Nevím kolik ti je ani jak často potobě rodiče něco chtějí, když jim vadí žeby jsi je neslyšel... Ale možná ti už sluchátka koupili k vánocům a ted se jen snaží aby jsi je nekoupil dřív.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lentilka*
Datum: 19.11.13 17:26
Nebydlim ve velkém městě, namáme tramvaje. Ani v autě nemůžu mit sluchátka.
Od: fino97*
Datum: 20.11.13 06:25
Hmm,a to jsi s rodici 24/7? Plna cara neni zed,a pokud uz nejake mas,je to o to jednodussi ;)
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.