Autoradio s hansfree Sony

Od: Datum: 17.11.13 20:17 odpovědí: 2 změna: 17.11.13 20:52

Dobrý večer. Má zde někdo zkušenost s autorádiem, které lze využít k hansfree telefonování pomocí Bluetooth? Jedná se mi konkrétně o autorádio SONY MEX BT3100U: http://www.euronics.cz/autora…tab=popis-technicke-parametry

Všude v popiskách píší o telefonech se systémem Android. Já mám ale Windows Phone. Spolupracují tato autorádia jen díky Bluetooth nebo je potřeba mít v telefonu aplikaci, která toto umožní? Má někdo telefon s WP a podobný typ autorádia?

Poraďte, než si ho koupím, budu objednávat on-line.

Moc děkuju.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.11.13 20:43

Sony s HF neznám, měl jsem pár aut rádii Sony, ale jednak byly bez HF a jednak mě nějak neomráčily kvalitou, ani cenou. Připadaly mi fórovější, než Panasonic za 16 stovek ze supermegahyper krámu. Ale měl jsem v Jumperovi rádio Parrot s HF a musím jen chválit. Výborné rádio i HF. Pokud vím, tak běžné HF komunikují jen přes BT a je vcelku jedno, jestli je android či ne. Ačkoliv - měl jsem navigaci od Sony, vydržel jsem to s ní asi 14 dní, protože jsem ji chtěl používat také jako HF a ani v Sony servisu ji nedokázali skamarádit s tak ,,exotickým´´ founem jako je Nokia 6303. Takže tím jsem se přestal se soňáky kamarádit, kopil jsem Mio, to tohle dávalo bez problémů.

Ohodnoceno: 0x

Od: kolja
Datum: 17.11.13 20:52

No, já mám ze Sony naprosto upřímě strach díky špatným zkušenostem... Telefony, foťáky, to všechno má atipycké příslušenství a jsou s tím jen problémy (karty, konektory, atd...).

Jenže "přesvětlil" jsem si interiér auta. Chci autorádio s modrým podsvícením, Bluetooth handsfree a nadčasovým designem hladkých rovných linií.

Díky své kombinaci nároků pak na českém trhu nemám moc na výběr. A značky jako Onida, ECG a další ve svém autě vozit nechci Teď mám Pioneer a je to super autorádio, ale už nesplňuje mé nároky...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.