Kamera vhodná ke sportu

Od: Datum: 15.11.13 18:38 odpovědí: 11 změna: 24.11.13 16:13

Zdarec lidi, rád bych si koupil kameru, která je vhodná na snímání sportovních akcí. Můžete mi poradit nějakou značku, popřípadě hodit odkaz? Díky Luba

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.11.13 18:51

Ahoj, myslíš natáčení sportovní akce jako divák nebo natáčení sportovní akce jako aktér?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.11.13 18:40

Ahoj myslím kameru na natáčení z pozice aktéra :)

Datum: 16.11.13 19:07

Tak to určitě Goučka, jak radí ostatní rádci.

Sice není nejlevnější v dané kategorii, ale zase má prvky, které kameru chrání takže se opravdu jen tak nerozbije a navíc kvalita jednoznačně nejlepší.

Ohodnoceno: 0x

Od: neo4440
Datum: 15.11.13 19:26

Myslíte kamery typu GOPro?

Datum: 15.11.13 23:48

DOproučím Go pro hero...ideálně poslední verzi go pro hero3+ jsem měl možnost vyzkoušet ve 20ti metrech podvodou při potápění a naprosto luxusní obraz stejně i na kolem když jsem zkoušel trhavost v 70km/h...

Je to to nejlepší co je na trhu dostupné, relativné levné a v plné plabě získáš opravdu luxusní zboží a funkcionalitu...

Byla možnost vyzkoušet lecos ale Go Pro hero nikdo nepřekonal...

Navíc Go pro jedny z nejlepších a nejdostupnějších modifikací, úchytů a fšelijakých fičůr...

Go pro je popravdě to nejlepší na trhu špatná je jen v jednom směru... pokud ji chcete jako kdokoli kdo létá(parašutista a spol.) nehodí se na to kvůli tvaru který ve vysokých poryvech ve větru způsobuje vibrace, skokani mají povětšinou něco aerodynamického...

doplněno 16.11.13 20:06:

Pokud jako aktér má rada stále platí a je to defakto to nej na trhu + rada pro skoky padákem nepraktické...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.11.13 22:51

mam gopro hero 3 black, Contour HD a Contour GPS. Musim potvrdit, ze oproti Contourum je GoPro jasne lepsi.

Automatika expozice (GopRo) dava lepsi vysledky nez jakekoliv manualni nastaveni expozice Contouru.

Na kole napr v uzkem prostoru lesa je snimani v 1080p, 6Ofs divatelne. Pro trikove zaznamy (slow motion) taky neporovnatelne lepsi. Pouze je potreba pocitat s omezenou kapactou baterie (cca 2 hod). Je to obrovsky zrout baterie i SDHC karet. Umi i zazam 4k pro standard v budoucnu..

Datum: 21.11.13 21:14

Ahoj, s přítelem jsme si koupili gopro silver. A když jsem koukla na ten odkaz tady, tak jsem se docela naštvala a jsem docela v šoku z toho kolik je k tomu v té ceně blbůstek :O my si to ke kameře museli všechno dokupovat :/ a že má kamera wifi? Cože? Nechce se mi věřit, že jseme za gopro se všema těma věcma dali tolik peněz.

Datum: 21.11.13 22:16

Pokud vím tak byla ta bez wifi verze a jiných věcí vždy levnější...

Datum: 23.11.13 12:58

Zdarec, děkuju vám za typy. Teď jsem docela na vážkách a nevím pro kterou se rozhodnout. Jestli mám koupit dražší kamerku od GoPro nebo mám vyzkoušet levnější variantu od Magicam, i když tady píšete, že je taky dobrá. V téhle chvíli asi budu muset šáhnout po té magicamce, protože má finanční situaci mi nedovolí si teď kupovat dražší věci... Tak snad budu spokojený a nebudu litovat. Nevíte je možnost si koupit magicameru někde v elektru nebo to jde jen přes net? Díky Luba

Datum: 24.11.13 01:44

Lubo, myslím že si to můžeš koupit přes net a nebo u prodejců. Já jsem si ji koupil v Datartu a mám pocit že to jde i přes alzu, ale nevím to na sto procent, ale myslím, že na netu to určitě budou mít napsané. Snad ti bude kamerka vyhovovat ;)

Datum: 24.11.13 16:13

Oká, díky za radu ;) tak já to vyzkouším, snad nebudu litovat. Ještě jednou díky. Jak ji budu mít, tak napíšu jak se mi s ní pracuje a tak... Díkec

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.