Výměna baterie u tabletu prestigio

Od: Datum: 07.01.14 21:12 odpovědí: 3 změna: 08.01.14 05:07

Dobrý den mám dotaz,

dnes jsem nechával reklamovat tablet prestigio multipad 2 ultra duo. Závada je taková, že tablet nabiji na 100%, ale po odpojení nabíječky se tablet ihned vypne jako by nabitý vůbec nebyl. Tudíž podle mě jde o chybu baterie. Tablet mám zhruba měsíc. A na stránkách výrobce jsem zjistil, že na baterii u tabletu je stejně dlouhá záruční doba jako na samotný tablet (2 roky).

Proto by mě zajímalo, zda nemá někdo zkušenosti s tím, zda mám očekávat opravu tabletu nebo vrácení peněz. Potřebuji to vědět, protože tablet nutně potřebuji a v případě, že by mně vrátili peníze potřebuji koupit ihned nový tablet. A tudíž se musím poohlížet po novém zařízení.

S přáním pěkného dne Japoncicek.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: isteron
Datum: 07.01.14 21:43

Reklamovať. Môže ísť aj o nefunkčnú nabíjačku .

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.01.14 02:42

A jak to mame vedet? Neni lepsi se zeptat primo prodejce? Nebo jako kdyz vam napisu, ze to budou reklamovat, koupite novej tablet, byt by vam prodejce vas nechal a vzal si treba jen nabijecku?

Datum: 08.01.14 05:07
Řekl bych, že pokud prodejce, u kterého jste závadu reklamoval, nemá takových reklamací na stejný tablet více, nebo dokonce hodně, nevymění kus za kus, ale pošle ho do autorizované opravny. Na vybavení reklamace bývá zákonem stanoveny čas.
Je zvykem, že většinou dávají závady odstranit, a výrobek mění, nebo peníze vrací až po třetí, opakující se závadě.
Budete zřejmě muset vydržet bez tabletu tak, jak jste bez něj vydržel před jeho koupí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.