Fotky z foťáku rovnou do mobilu

Od: Datum: 10.11.13 19:48 odpovědí: 7 změna: 11.11.13 15:35
Ahoj, mám zrcadlovku nikon d5100. Nevíte, jestli ty fotky nnejdou přesunout z foťáku rovnou do mobilu? Bez počítače? O necem takovém jsem slyšela, dík
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.13 19:57

Jediná možnost, dle mě, je fotit na MicroSD kartu zasunutou v redukci na klasickou SD, a tu MicroSD následně vložit do telefonu, kde si fotky překopírujete do jeho vnitřní paměti.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.11.13 15:11

Jo tomu bych rozuměl, ale. Budou si určitě oba formáty rozumět? U dvou výrobců foto? Stalo se mi, že jsem naformátoval kartu v mobilu a foťák jí chtěl formátovat znovu, protože jí nenačetl.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.11.13 19:58

Tak pokud je ve fotáku i v mobilu stejná karta, tak by to možná mohlo jít, ale spíše by mě zajímal důvod takového počínání?

Datum: 10.11.13 21:01

předpoklad stejné pameťové karty fotoaparátu a mobilu je poměrně iluzorní. Mobil má obvykle micro SD, kdežto fotoaparát XD nebo SD apod.

Datum: 10.11.13 21:02

redukce microSD-SD jsou často i v balení u karty ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.11.13 15:26

Mám dvě micro SD karty, jednu redukci a dvě normálně SD karty a lítají mezi foťákem, mobilem a počítačem. Fotky, obrázky etc. ukládám na ty karty, takže no problema.

Od: axus®
Datum: 11.11.13 15:35

Muj fotak s wifi (obycejny kompakt) umi poslat fotky do cloudu nebo v ramci domaci site do pc nebo mobilu docela svizne, takze realne to je.

Pokud tvuj fotak nema wifi (jako ze nema), muzes si koupit WIFI SD kartu a pres ni to posilat.

Viz napr. zde. http://www.amazon.com/gp/prod…nkCode=as2&tag=celphofor0d-20

Je otazka, zda se to za takovou cenu karty vyplati.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.