Nahrávání z TV LG 50PM680S

Od: Datum: 04.12.12 12:50 odpovědí: 4 změna: 31.12.12 18:34

Dobrý den,poraďte prosím*hi* jaký externí HDD pořídit k TV LG 50PM680S aby zvládl nahrávat pořady z této TV /něco poměr rozumná cena výkon/ a zda se náhodou neprodává USB flash disk který by zvládl nahrávání z této TV, pač moje flashky se nějak nechytají :(
Předem děkuji ,dobrou radu/typ samozdřejmě ohodnotím dobrá odpověď;)
S pozdravem a přáním úspěšného dne
Hanča*slunce*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: petrciko
Datum: 05.12.12 12:19

Western Digital Elements Desktop 2000GB
Ohodnoceno: 0x

Od: tecik
Datum: 31.12.12 15:29

Ahoj,

nemam to nijak potvrzene (tv je teprve na ceste), ale dle toho co jsem zahledl, tak neni mozne nahravat na uloziste mensi jak 40G. Ale snad nekecam, je to z fora ;) Sam doma overim.

Od: pepr®
Datum: 31.12.12 16:42

Tak já to potvrdím. V Uživatelské příručce je "Připojte pevný disk (40GB nebo větší) ..." Nemám bohužel tak velkou flashku abych mohl ověřit jestli to platí i pro flashky nebo jen pro pevné disky.

Ale kousek dál je "Doporučuje se použití HDD (Jednotka pevného disku). U disku SSD je počet zápisů/ výmazů omezen."

Z toho bych odvodil, že na Flasku to asi nepůjde. Ale samozřejmě nejlepší by bylo vyzkoušet větší flashku.

Od: lujs®
Datum: 31.12.12 18:34

Občas taky ve flešce musí být zachovaná nějaká minimální hodnota stahování MB/S. Je to v jejích parametrech.

doplněno 31.12.12 18:58:

Kromě minimální velikosti disku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.