Jak opravit LED TV

Od: Datum: 02.11.13 08:48 odpovědí: 8 změna: 03.11.13 18:28

Dobrý den, po zakoupení nové LED TV LG 42" se mi podařilo rozbít obrazovku pádem na zem, takže došlo k mechanickému poškození v horní části obrazovky. Máte někdo nějakou zkušenost, zda je možná oprava, případně výměna celé obrazovky? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 02.11.13 09:09

Opravit rozbitou obrazovku, co rozbito? Výměna jistě možná je, a troufáte si na to?

Ohodnoceno: 0x

Od: jusek*
Datum: 02.11.13 10:11

Při pádu došlo k naprasknutí obrazovky a celá obrazovka je pokryta "pavučinami". Já si na to netroufám, zajímá mě zda je tato oprava vůbec možná někde v servisu. Nikde jsem nenašel potřebnou odpověď.

Datum: 02.11.13 10:25
No nejjednodušší bude si do nějakého servisu zavolat. Technicky to asi nebude problém. Ale aby ta oprava nebyla stejně drahá jako nákup nové televize. Na to se zeptej.

Od: dexx®
Datum: 02.11.13 10:23

Opravit to jistě jde, ale obrazovka je bohužel nejdražší komponenta. Zkusit se podívat např. na aukro, jestli se tam nenajde nějaká stejná s vadnou elektronikou.

Ohodnoceno: 2x

Od: rnk*
Datum: 02.11.13 10:52

tak to doporučím koipit novou. Cenu opravy vám řeknou v servise.

doplněno 02.11.13 10:53:

překlep: koupit

Servis najdete zde:

http://www.lg.com/cz/podpora/oprava-sluzba/najdi-opravy

Datum: 02.11.13 10:58

Zavolat do servisu , popsat situaci, ihned na lince vám řeknou orientační cenu opravy. Pak je jen na vás zdali TV opravit necháte nebo ne.

doplněno 02.11.13 10:59:

technicky samozřejmě výměna jakékoliv součástky na té televizi není problém ... to cena je problém.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.11.13 14:43
Náhradní panel bohužel běžně stojí 80% ceny televize. Takže..

Od: mkat®
Datum: 03.11.13 18:28

Ešte je tu jedno riešenie,lebo oprava bude dosť draha,a asi sa neoplati.Pišete že tv je nova.Tak kupte taku istu .No a tuto tv budete mať na nahradne diely.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.