Kamera GZ-E15 fotorežim?

Od: Datum: 01.11.13 00:57 odpovědí: 4 změna: 01.11.13 22:15

Dobrý den, mám kameru GZ - E15 a nemohu najít v manuálu, v nastavení a na internetu, jak přepnout nahrávání do foto-režimu, prý to má skoro každá kamera a tahle byla koupena v minulém roce. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 01.11.13 08:58

Dobrý den, pokud je to kamera JVC Everio GZ-E15, tak u ní není možnost nastavit foforežim.

Manuál jsem si prošel (nic tam o tom není), ale potom jsem našel popis viz odkaz, kde je i uvedeno (citace přes překladač): "Stojí za to poznamenat, že tato videokamera nemá možnost fotit, ale, což je poněkud neobvyklé v těchto dnech a může dělat to méně atraktivní volbou pro některé z nich." - myšleno pro uživatele kamery. Zdravím!

http://www.trustedreviews.com…verio-gz-e15_Camcorder_review

Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.11.13 12:38

myslím že jste o nic nepřišli, protože fotky z digikamery mají rozlišení televizního obrazu.

Podle mých zkušeností je fotografování digikamerou pouze nouzovka, když nemáte poruce fotoaparát. Kdejakým mobilem uděláte lepší fotku, než digikamerou.

Od: koldkdl
Datum: 01.11.13 18:45

Děkuji za odpovědi, já se ptal, protože to není stará kamera a bylo by divné, kdyby neměla fotorežim, no a nemá ho.

Máte pravdu, potřeboval jsem něco vyfotit a u sebe jsem měl vybitý mobil a kameru. :D NOUZOVKA.

Od: jofa®
Datum: 01.11.13 22:15

Pokud se smíříte opravdu s nouzovkou, tak příště tu nouzovku natočit na kameru a ve video editoru najít moment který potřebujete a uložit jako snímek. Má to alespoň to výhodu, že si snímek můžete přesně vybrat. Dokonce jeden z pětadvaceti během jedné vteřiny. Je to ale opravdu nouzovka.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.