Jaký video přehrávač pro Android 4,1

Od: Datum: 27.10.13 14:39 odpovědí: 8 změna: 27.10.13 20:43

nemohu spustit na telefonu LG 880 některá videa je některý přehrávač na všechno třeba na kookej.cz mi videa nejdou ani mi to neurčí jaký přehrávač chybí nebo nějaký zásuvný modul co mi chybí poradte mi dík

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.10.13 15:28
Doporučuji MX player a pro jistotu si ještě postahovat kodeky.
Ohodnoceno: 2x

Od: duha®
Datum: 27.10.13 17:33
MX player nefunguje
Datum: 27.10.13 17:49
Mě s ním zatím fungovalo všchno, tak nevím.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.10.13 17:37
VLC player, já jsem spokojen...
Ohodnoceno: 1x

Od: stan44
Datum: 27.10.13 18:39
To pouštíš na internetu? Pokud ano tak možná jiný prohlížeč-třeba Dolphin(a pokud je to flash tak ho musíš instalovat) Jinak přehrávače ještě treba Archos, Diceplayer, nějaký flv video player.
Ohodnoceno: 0x

Od: duha®
Datum: 27.10.13 19:05
Dolphin nejde adobe flash nejde vlc nejde mxplayer nejde jeste jednou telefon lg 880 v internetovym prohlizeci google nejde tak prosim o radu jak dal youtube funguje bez problemu
Od: stan44
Datum: 27.10.13 20:21
Prohlížeč Google je co-Chrome nebo ten integrovaný? V Chrome nejde flash určitě, v integrovaném netuším a v Dolphinu jde, ale ani jsi neřekl jaký formát ti nejde. YouTube používá více formátů takže co to s tímhle má společného(zvláště pokud jedeš přes speciální aplikaci YouTube)? Nebo je to stream? Nemáš něco zakázáno v aplikaci nebo připojení/nebo moc pomalé připojení?

Datum: 27.10.13 20:43
na androidu 4.1.2 (huawei y300) mi flash player funguje naprosto v pohodě. nefunguje v chromu a opeře, ve vestavěném prohlížeči, dolphinu a firefoxu ano.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.