LG Optimus 4X HD je pomalý

Od: Datum: 27.10.13 13:40 odpovědí: 3 změna: 31.10.13 10:38
avatar
Dobrý den.
Používám tento telefon s nejnovějším JB OS a téměř všechny procesy jsou neuvěřitelně pomalé, RAM je stále zaplněná a nedá nijak moc vyčistit a zadní čast telefonu je v jednom kuse horká. Chci se tedy zeptat, zda bych měl downgradovat systém a jak to popřípadě udělat? Nebo máte jiné řešení? Za jakékoli budu rád.
Děkuji, W

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: stan44
Datum: 27.10.13 18:55
Možná napřed obnovit tovarní nastavení pokud jsi to neudělal předtím-downgrade až na konec. Neběží ti pořád nějaký proces třeba procesor nepřejde do spánku nebo některá aplikace? A je to oficiální rom nebo ne? Na uvolnění paměti nějaký task Killer a něco na správu baterky. (Advancet task manager a Gs sam battery monitor třeba) Je spousta možností co to dělá-začal bych vynuceným ukončením běžících procesů třeba to přestane.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.13 19:05
avatar
Na čištění paměti pouzívám Cleanmaster, ale dokáže mi vyčistit pouze do zhruba 200 Mb volné RAM. Zkusím tovární nastavení, ale pochybuji že to bude mít nějaký dlouhodobý účinek... A je to oficiální rom.
doplněno 27.10.13 20:12: Ještě dotaz: Vymaže tovární nastavení všechna data?
Datum: 31.10.13 10:38
avatar
Ano, vymaže všechny aplikace, jejich data, nastavení, a to, co je ve vnitřní paměti telefonu (obrázky...). Karta SD zůstane tak, jak je.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.